تکلیف نیمکت تیم جوانان چه زمانی مشخص می شود؟

0 46

هنوز تکلیف سرمربیگری تیم جوانان ایران مشخص نشده و جلسات قبلی کمیته فنی فدراسیون فوتبال، برای مشخص کردن وضعیت نیمکت این تیم بی‌نتیجه مانده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از تسنیم، مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از 19 تا 27 شهریور‌ ماه سال 1401 برگزار می‌شود و تیم ایران با امارات، قرقیزستان و برونئی دارالسلام همگروه است.

این در حالی است که هنوز تکلیف سرمربیگری تیم جوانان ایران مشخص نشده و جلسات قبلی کمیته فنی فدراسیون فوتبال، برای مشخص کردن وضعیت نیمکت این تیم بی‌نتیجه مانده است. اوایل اردیبهشت مربیانی چون صمد مرفاوی، داود مهابادی و امیرحسین پیروانی به کمیته فنی رفتند و برنامه‌های خود را ارائه کردند، اما با گذشت 36 روز هنوز از سرمربی تیم جوانان رونمایی نشده است.

ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره زمان اعلام نام سرمربی جدید تیم جوانان ایران گفت: سه‌شنبه جلسه داریم و امیدوارم به نتیجه نهایی برسیم. تعدادی گزینه برای سرمربیگری تیم جوانان بررسی شد و آنها برنامه‌های خود را فرستاده‌اند. کمیته جوانان نیز اسامی مربیان موردنظر خود را مطرح کرد و باید ببینیم در نشست روز سه‌شنبه، به چه نتیجه‌ای می‌رسیم.

بیشتر بخوانید:  گل اول لیونل مسی در بازی آرژانتین در مقابل کوراسائو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.