تحریم ها، همیشه علیه پرسپولیس!

این بار اخلال در جذب بازیکن

0 413

بار دیگر مشکل تحریم ها گریبان پرسپولیس را گرفت، گویی این مسائل، تنها برای سرخپوشان پایتخت تعریف شده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، به نظر می رسد تحریم ها برای انتقال پول رضایتنامه کاسیانو دیاز، پروسه پرسپولیسی شدن این مهاجم برزیلی را با مشکل مواجه کرده و به تاخیر انداخته است.

در سال های اخیر، پنجره نقل‌ و انتقالاتی پرسپولیس به تعداد دفعات متعددی باز و بسته شد و حتی اکنون نیز پنجره سرخ ها با توجه به شکایت آنتونی استوکس بسته است!؛ نکته مهم آن است که سرخپوشان پایتخت برای باز کردن پنجره شان و پرداخت مطالبات طلبکاران، همواره با مشکلاتی عدیده ای مواجه بودند.

همواره از تحریم ها، مجوزهای بانکی، برگشت خوردن پول و… به عنوان مشکلات اصلی پرسپولیس برای انتقال پول نام برده می شد؛ مشکلاتی که برای پرداخت طلب برانکو، کالدرون، بودیمیر و… همواره سرخ ها را آزار می داد. در این میان یک سوال بزرگ همواره مطرح بوده که کسی، حاضر نشده پاسخی برای آن مطرح کند.

*مثال عینی
چندماه پیش شیخ دیاباته، بازیکن سابق استقلال با طرح شکایتی خواستار پرداخت مطالباتی به ارزش ۵۳۷ هزار دلار شده بود که با پیگیری‌های باشگاه استقلال و دفاعیات مستدل و مستندی که صورت گرفت، در نهایت کمیته وضعیت فیفا رأی به پرداخت ۱۷۵ هزار دلار توسط باشگاه استقلال داد.
فیفا برای پرداخت این مبلغ ۴۵ روز مهلت تعیین کرده بود که در نهایت مطالبات شیخ دیاباته توسط باشگاه استقلال به حساب این بازیکن واریز شد.

بیشتر بخوانید:  ملی پوشان فوتبال با کی روش دیدار کردند + ویدئو

*سوال بزرگ
سوال بزرگ این است که چرا مشکلاتی چون تحریم، فقط برای پرسپولیس است؟! چطور استقلال به سادگی طلب دیاباته را پرداخت می کند؟! باشگاه تراکتور، چگونه در سال های اخیر به راحتی، مطالبات سنگین بازیکنان خارجی را تسویه کرده است؟!

*ادعاهای بانک شهر چه شد؟!
بانک شهر، بعد از عقد تفاهم‌نامه با پرسپولیس، اعلام کرد که در تحریم‌های ثانویه دچار محدودیت نشده و با توجه به باز بودن سوئیفت این بانک، امکان انتقال ارز برای باشگاه سرخپوش پایتخت از داخل به خارج و برعکس را فراهم می‌کند.
اگر چنین ادعای صحت داشته، چگونه حالا پرسپولیس برای انتقال پول رضایتنامه کاسیانو با مشکل جدی مواجه شده است؟!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.