رفتار انزجارآور مجریان صدا و سیما + ویدئو

از ماست که بر ماست!

0 260

دو نفر از صدا و سیما در اقدامی عجیب، سرمربی تیم نساجی را به وضوح مورد تمسخر قرار دادند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، دو نفر از مجریان صدا و سیما در برنامه «در انتهای الوند» بسیار کارشناسانه، درگیری ساکت الهامی و حمید مطهری در ترکیه را مورد بررسی قرار می دهند و خواستار برخورد مراجع ذی ربط نیز می شوند!

در اینجا ذکر این نکته ضروری است که سبقه مطهری و الهامی در فوتبال ایران کاملا مشخص است؛ ساکت الهامی، سال هاست که در پی ایجاد حاشیه در تیم های مختلف بوده است؛ از تراکتور، نساجی و صبا تا حالا که هنوز روی نیمکت هوادار ننشسته، جنجال جدیدی به پا کرده است.

اگر خیلی زودتر با الهامی برخورد می شد کار به اینجا کشیده نمی شد که در ترکیه جنجالی جدید بسازد؛ مسئله اصلی اما چیز دیگری است…

دو مجری صدا و سیما که تا لحظاتی قبل، پرچمدار اخلاق مداری بودند روی آنتن زنده برنامه تلوزیونی در انتهای صحبت های شان، خیلی راحت به خودشان اجازه می دهند حمید مطهری را مورد تمسخر قرار دهند!

بیشتر بخوانید:  «فتح الله زاده» در مرز دیو و فرشته ؛ عاقبت مدیریت بر پایه «بمب»!

 

اما ریشه این بی اخلاقی ها را باید در خودمان جست و جو کنیم؛ وقتی برخی هواداران پرسپولیس، ماه ها حمید مطهری را با جملات مشابه و کنایه آمیز مورد حمله قرار می دادند حالا آدم های کوچک به خودشان اجازه می دهند پای از گلیم شان فراتر گذاشته و سرمربی نساجی را مورد تمسخر قرار دهند.

هیچ شکی نیست که انتقادات، مخصوصا برای کسانی که در تیم پرطرفدار پرسپولیس کار می کنند همیشه وجود داشته اما فراموش کرده ایم که مرز انتقاد و بی حرمتی به باریکی یک تار موست!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.