ضربه ای که کمیته انضباطی به پرسپولیس زد!

1 229

پرسپولیس در بازی هایی که گل محمدی را به همراه خود نداشته ۱۱ امتیاز را از دست داده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، یحیی گل محمدی پس از گذراندن دوران محرومیتش آماده بازگشت به نیمکت است تا با کسب سه امتیاز از اراک، اولین برد فصل پرسپولیس را رقم بزند. این مربی در دو بازی گذشته از روی سکوها تماشاگر تساوی تیمش مقابل ذوب آهن و فولاد بود. این محرومیت که از فصل گذشته همراه سرمربی پرسپولیس است به دلیل اعتراض به داوری در پرونده وی درج شد. استارت این محرومیت ها از بازی با استقلال زده شد؛ جایی که گل محمدی از سیدعلی بابت بی توجهی به تعویض سیدجلال حسینی قبل از گل استقلال عصبانی شد و به این داور معترض شد. کمیته انضباطی بلافاصله بعد از این بازی سرمربی پرسپولیس را با ۶ جلسه محرومیت نقره داغ کرد که دو جلسه آن تعلیقی بود.

گل محمدی در بازی با هوادار به دلیل اخراج از زمین، در بازی با تیم های پیکان، سپاهان، ذوب آهن و تراکتور به حکم انضباطی و در هفته آخر برابر فجرسپاسی  بابت ۴ کارته شدن نتوانست پرسپولیس را همراهی کند تا عملا ۶ هفته پایانی فصل را از دست داده باشد. اما این پایان ماجرا نبود و کمیته انضباطی با مشاهده اولین رفتار اعتراضی از سرمربی پرسپولیس در بازی با ذوب آهن، بلافاصله محرومیت تعلیقی اش را به حالت اجرا در آورد تا گل محمدی دو بازی ابتدایی فصل را از دست دهد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که برخی از مربیان رفتاری به مراتب تندتر از وی داشتند اما حتی جریمه هم نشدند تا چه برسد محرومیت.

بیشتر بخوانید:  اخراج فرهاد مجیدی از الاتحاد کلبا به وقوع می پیوندد ؟

پرسپولیس فصل گذشته در بازی هایی که گل محمدی را در اختیار نداشت ۷ امتیاز مهم را در هفته های  حساس پایانی لیگ برتر از دست داد که این موضوع تاوانی به قیمت از دست دادن قهرمانی برای این تیم داشت. در فصل جاری نیز ۴ امتیاز در غیاب این مربی از دست رفته است. به عبارتی پرسپولیس در بازی هایی که گل محمدی روی سکو بوده موفق به کسب 3برد، یک باخت و 3 تساوی  شده و در مجموع ۱۱ امتیاز را بابت این محرومیت ها از دست داد. این نشان می دهد غیبت مربی روی نیمکت چقدر می تواند به یک تیم لطمه بزند. باید دید پرسپولیس  در بازگشت دوباره گل محمدی قادر خواهد بود آلومینیوم را شکست دهد و روند پیروزی هایش را بار دیگر از سر بگیرد؟ در ادامه نگاهی خواهیم داشت به نتایج پرسپولیس در بازی هایی که گل محمدی محروم بوده است.

لیگ بیست و یکم
هوادار0 -پرسپولیس0
پرسپولیس 2- پیکان0
ذوب آهن 1 – پرسپولیس 1
پرسپولیس 1 – سپاهان 2
تراکتور0 -پرسپولیس3 (رای انضباطی)
فجر 0-پرسپولیس 1

بیشتر بخوانید:  اقدام بنیادی فر برای دریافت لایسنس VAR ؛ بنیادی فر از خارج اقدام می کند !

لیگ بیست و دوم
ذوب آهن0 – پرسپولیس0
پرسپولیس0 – فولاد0

بیشت بخوانید: تکرار تلخ تاریخ برای پرسپولیس و گل محمدی

۱ دیدگاه
  1. سیدجلال می‌گوید

    تا فدراسیون وکمیته انضباطی عابی درراس قدرت باشند ازهیچ کوششی برای زمین زدن پرسپولیس دریغ نخواهند کرد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.