تلخ و شیرین پرسپولیس در مسجد سلیمان

0 118

دروازه پرسپولیس برای اولین بار در فصل جاری در جریان بازی گشوده شد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر، در مسجد سلیمان میهمان نفت این شهر بود و موفق شد با یک نمایش تماشایی، بازی یک بر صفر باخته را به سود خود به پایان ببرد. برخلاف ۵ هفته گذشته برای اولین بار در لیگ برتر بیست و دوم، این حریف بود که موفق شد به گل اول دست پیدا کند و دروازه سرخ ها روی اولین موقعیت جدی حریف و یک شوت از راه دور باز شد تا برای اولین بار در فصل جاری علیرضا بیرانوند در جریان بازی گل خورده باشد.این دروازه بان هفته قبل از روی نقطه پنالتی دروازه خود را باز شد. پرسپولیس در ۴ هفته نخست توانسته بود کلین شیت کند و برای اولین بار در دو بازی متوالی گل خورد تا روند رو به رشد این تیم بعد از عملکرد خوب دفاعی این تیم سیر نزولی پیدا کند. البته نباید نادیده گرفت که گل حاصل از خطای هوادار در هفته پنجم لیگ برتر، به اشتباه از سوی داور اعلام شده بود.

بیشتر بخوانید:  لغو بازی نونهالان پرسپولیس به دلیل اشتباه هیأت فوتبال

در کنار همه آمارهای منفی این دیدار، کامبک زدن سرخ ها در مسجد سلیمان مقابل تیم سختکوش نفت اتفاقی نبود که بتوان از کنار آن گذشت. ورزشگاهی که گل زدن و برد برای کمتری تیمی امکان پذیر بوده، اما بهشت پرسپولیسی هاست و روزی را یادآوری می کند که با گل های علیپور و عبدی مقابل تک گل حسین ابراهیمی پیروز شدند و قهرمانی زودهنگام خود را در نوزدهمین دوره لیگ برتر جشن گرفتند.

ناگفته نماند که پرسپولیس تاکنون در مسجد سلیمان باختی نداشته و امشب هم روی درخشش و گلزنی یورگن لوکادیا توانست در نیمه مربیان بازی باخته را به برد دو بر یک تبدیل کند و به یکه تازی اش در صدر جدول ادامه دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.