نتایج پژمان پشتام در کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2022 + ویدیو

0 284

در چارچوب مسابقات کشتی قهرمانی جهان صربستان، کشتی‌گیران ایرانی به روی تشک رفتند که در این بین پژمان پشتام نتوانست عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد.

به گزارش سرخ نیوز، در روز دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان صربستان، دیدارهای مقدماتی وزن های 63، 67، 82 و 97 برگزار شد که در چارچوب آن‌، پژمان پشتام فرنگی‌کار وزن 82 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران به مصاف حریفان خود رفت. نتایج پژمان پشتام، همانند عملکرد روز گذشته فرنگی کاران چندان قابل قبول نبود.

نتیجه کشتی های پژمان پشتام

  •  پشتام دور اول مسابقات قهرمانی جهان را استراحت خورد و در اولین کشتی خود به مصاف کاراپت چالیان از ارمنستان رفت که موفق شد با نتیجه 2-1 از سد این کشتی گیر عبور کند.

ویدیو کشتی مرحله اول پژمان پشتام با کاراپت چالیان

 

  • کشتی گیر ایران در وزن 82 کیلوگرم، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف یاروسلاو فیلچاکوف اوکراینی رفت و نتوانست از پس حریف قدرتمند خود بربیاید. پژمان پشتام در وقت اول اخطار دریافت کرد و بعد از آن هم یک بارانداز خورد. اما در وقت دوم ورق برگشت و پشتام توانست کشتی قابل قبولی از خود نشان دهد. اما در لحظه های پایانی این کشتی گیر اوکراینی بود که توانست با خاک کردن پژمان، کشتی را با نتیجه 5-2 به سود خود به پایان برساند.
بیشتر بخوانید:  امیر حسین زارع به مدال برنز وزن 125 کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی جهان 2022 رسید! + ویدیو

ویدیو کشتی مرحله دوم پژمان پشتام با یاروسلاو فیلچاکوف

 

نمودار کشتی 82 کیلوگرم پژمان پشتام

نتایج مهم کشتی گیران 82 کیلوگرم

  • کشتی گیر اوکراینی، یاروسلاو فیلچاکوف، 5-1 از برهان آکبوداک از ترکیه شکست خورد و بدین ترتیب پژمان پشتام از حضور در شانس مجدد جاماند.
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.