«شومَن بازی‌»های ساپینتو ادامه دارد!

ابداع سبک جدید سرمربیگری توسط دو استقلالی

0 50

رفتارهای عجیب سرمربی استقلال با سکوت مرگ آور کمیته انضباطی همراه شده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، در فصل جاری مسابقات لیگ برتر مربیانی وجود دارند که از سوت آغاز بازی تا پایان ۹۰ دقیقه، کنار زمین به اعتراض می پردازند و انواع و اقسام ترفندها را برای برهم زدن تمرکز حریف و تیم داوری به کار می گیرند.

در لیگ بیست و دوم جواد نکونام و ریکاردو ساپینتو در راس این ماجرا قرار دارند و تقریبا از دقیقه نخست هر بازی تا سوت پایان به داوری اعتراض می کنند و البته مهدی هاشمی نسب نیز گاهی به کمک نکونام می آید.

مشخص نیست کمیته انضباطی که اگر پای پرسپولیس در میان باشد برای برخورد فوری با خاطیان وارد میدان می شود چرا در مقابل چنین رفتارهایی سکوت کرده است؟!

سال های گذشته هم وقتی فرهاد مجیدی شدیدترین اعتراضات را کنار زمین انجام می داد و حتی برخی اتهامات را متوجه داوران می کرد هیچ برخوردی صورت نمی گرفت اما به محض آنکه گل محمدی توپی شوت می کرد با واکنش سریع السیر کمیته انضباطی همراه می شد!

بیشتر بخوانید:  دلبری اسماعیلی‌ فر برای پرسپولیسی‌ها 

ریکاردو ساپینتو که معرف حضور همگان هست و سبک مربیگری اش نیز بر کسی پوشیده نیست در ایران نیز همچون سایر کشورهایی که حضور داشته تلاش می کند با سر و صدا کنار زمین از داوری امتیاز بگیرد!

از لگد زدن به برانکارد هلال احمر در انزلی تا درگیری لفظی شدید با داور بازی با نساجی بین دو نیمه که با وساطت سایرین ختم به خیر شد!؛ اگر تنها یکی از این رفتارها را یحیی گل محمدی انجام می داد قطعا شاهد مماشات کمیته انضباطی نبودیم و ارکان فدراسیون فوتبال برای برخورد با سرمربی پرسپولیس شبانه وارد عمل می شدند.

فراموش نکنیم که این رفتارها اخیرا به یک سبک سرمربیگری در فوتبال ایران تبدیل شده؛ سبکی که می تواند در ادامه زیبایی های فوتبال را کاملا نابود کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.