پیروزی قاطع در رده بندی/ یونس امامی به برنز رسید + ویدئو

0 175

یونس امامی در رده‌بندی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه 6 بر 0 به پیروزی رسید.

به گزارش سرخ نیوز، بعد از اعلام برنامه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲، مشخص شد که نماینده ما در وزن 74 کیلوگرم رقابت ها یونس امامی است که توانست به رده بندی رفته و برنز کسب کند. با این حساب کاروان کشتی آزاد ایران تا کنون موفق به کسب دو نقره و دو برنز شده و باید دید در ادامه رقابت های جهانی بلگراد چه نتایج و مدال هایی رقم می خورد.

مروری بر نتایج یونس امامی تا نیمه نهایی رقابت های جهانی صربستان نشان می دهد که با توجه به قرعه کشی مسابقات جهانی بلگراد، او با از پیش رو برداشتن رقبایی از استونی و آذربایجان به نیمه نهایی رسید، در این مرحله مغلوب کایل داک از آمریکا شد و در رده بندی نیز ساگار جاگلان از هند را شکست داد تا به مدال برنز برسد.

طبق تاریخ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان صربستان، یونس امامی جمعه 25 شهریور و شنبه 26 شهریور روی تشک رفت و با کسب مقام سوم، دومین برنز جهانی خود را بر گردن آویخت.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه جذاب دبیر/ از استعفای بنا تا غیبت روس ها در مسابقات جهانی + ویدئو

پیروزی قاطع در رده بندی/ یونس امامی به برنز رسید + ویدئو

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به نتایج یونس امامی تا نیمه نهایی رقابت های جهانی بلگراد؛

 

پیروزی یونس امامی مقابل انریکه پرز از گواتمالا

یونس امامی در نخستین گام به مصاف انریکه پرز از گواتمالا رفت و عرض ۱ دقیقه و با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شده و راهی مرحله یک هشتم پایانی وزن ۷۴ کیلوگرم شود.

 

پیروزی یونس امامی برابر آیمار آندروسی از استونی

در وزن ۷۴ کیلوگرم، یونس امامی در دومین مسابقه خود در مقابل آیمار آندروسی از استونی قرار گرفت تا با پیروزی ۱۰ بر صفر به مرحله یک چهارم پایانی برسد.

 

پیروزی یونس امامی مقابل توران بایراموف آذربایجانی

در یک چهارم پایانی وزن ۷۴ کیلوگرم، یونس امامی در مقابل توران بایراموف آذربایجانی به میدان رفت؛ امامی با پیروزی ۸ بر ۴ راهی مرحله نیمه پایانی شود.

 

شکست امامی مقابل کایل دیک

در نیمه نهایی وزن ۷۴ کیلوگرم، یونس امامی در مقابل قهرمان آمریکایی ۳ دوره جهان یعنی کایل دیک قرار گرفت که پس از اینکه حریف در ۳۰ ثانیه اخطار امتیازی نگرفت، او را به بیرون از تشک برد تا وقت اول را با برتری ۲ بر صفر به پایان برساند. در وقت دوم، نماینده کشورمان بر روی زیر گیری حریف از تشک خارج شد که اخطار نیز دریافت کرد تا نتیجه ۲ بر ۲ شود. در ادامه نیز امتیاز دیگری بین دو کشتی گیر رد و بدل نشد تا این کشتی گیر آمریکایی باشد که در این مسابقه به پیروزی می رسد. بدین ترتیب امامی به رده بندی رفت.

بیشتر بخوانید:  محمد نخودی و جردن باروز؛ طلسمی که شکسته نشد

 

برد امامی مقابل جاگلان در رده بندی

یونس امامی در دیدار رده بندی وزن ۷۴ کیلوگرم به مصاف ساگار جاگلان از هند رفت و پس از اینکه حریف در ۳۰ ثانیه اخطار امتیازی نگرفت، نماینده کشورمان او را از تشک خارج کرد تا وقت اول را با پیروزی ۲ بر صفر خاتمه دهد. امامی در وقت دوم با یک خاک و دو بار بیرون بردن پای حریف از تشک، ۴ امتیاز دیگر گرفت تا با پیروزی ۶ بر صفر مدال برنز از آن خود کند.

 

صحبت‌های یونس امامی پس از کسب مدال برنز

 

مدال برنز مسابقات جهانی بلگراد بر گردن یونس امامی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.