پرسپولیس- تراکتور؛ لطفا جسارت داشته باشید!

0 87

در آستانه دیدار مقابل تراکتور، هزاران سوال بی جواب در ذهن هواداران پرسپولیس وجود دارد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، با اعلام برنامه هفته هفتم لیگ برتر خلیج فارس مشخص شد که پرسپولیس روز یکشنبه ۱۰ مهرماه در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور است.

در آستانه این دیدار حساس، این سوال مطرح می شود که بازی بدون تماشاگر خواهد بود و پرسپولیس از حق مسلم خود برای حضور هوادارانش محروم می شود؟

گناه هوادار پرسپولیس چیست؟
دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و تراکتور در رقابت های لیگ بیست‌ و یکم به دلیل فجایع اتفاق افتاده در ورزشگاه یادگار امام تبریز و همچنین عدم امنیت جانی بازیکنان، کادرفنی و تیم داوری ناتمام ماند.
در ادامه کمیته انضباطی، نتیجه بازی را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد که با توجه به حوادث رخ داده طبیعی بود اما نکته عجیب به تصمیم دیگر این کمیته بازمی گردد!
بدون تماشاگر برگزار شدن دو بازی رفت و برگشت پرسپولیس مقابل تراکتور در لیگ بیست و دوم رای عجیب کمیته انضباطی بود؛ آن هم در شرایطی که در خلال اتفاقات تبریز، حتی یک هوادار تیم سرخپوش پایتخت نیز در ورزشگاه یادگار امام حضور نداشت!
اتفاقات تاسف برانگیز در تبریز و به میزبانی تیم تراکتور اتفاق افتاد؛ مسئولان این تیم قانون شکنی کرده و به جای ۳۰ درصد، تقریبا بلیط تمام صندلی های ورزشگاه را به فروش گذاشتند، هواداران رقیب در ورزشگاه از فحاشی تا سنگ پراکنی را در دستور کار قرار دادند و در کمال ناباوری، هواداران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه محروم شدند!

بیشتر بخوانید:  راز گلزنی‌های پرسپولیسی سابق فاش شد

پرسپولیس تراکتور

عدم برخورد قاطع، سیاست یکی به نعل و یکی به میخ!
اگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فقط یکبار جسارت برخورد قاطع با خاطیان را داشت حالا در تمام ورزشگاه های ایران شاهد موارد مشابه نبودیم؛ متاسفانه کمیته انضباطی در سال های اخیر به جای برخورد با متخلفان، سیاست یکی به نعل و یکی به میخ را در دستور کار قرار داده تا خدایی نکرده به کسی برنخورد و همه از آرای این کمیته راضی باشند.

لطفا جسارت داشته باشید!
کاش برای یکبار هم که شده ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال به جای قربانی کردن پرسپولیس و هوادارانش جسارت برخورد با متخلفان واقعی را داشتند؛ چرا وقتی تمام اتفاقات تلخ در تبریز و با حضور هواداران تراکتور رخ داده باید دود این مسائل در چشم سرخپوشان پایتخت برود؟!

پرسپولیس- تراکتور

چرا فدراسیون پاسخگوی باشگاه پرسپولیس نیست؟
رضا درویش چندی پیش در خصوص محرومیت هواداران پرسپولیس مقابل تراکتور عنوان کرد: هم با کمیته انضباطی و هم فدراسیون صحبت کردیم و بناست مجددا بررسی شود. ما متوجه نشدیم چرا محرومیم؛ ما هواداری نداشتیم و توهین نکردیم و نمی‌دانیم چرا حکم دادند.
با گذشت دو هفته از این مصاحبه مدیرعامل سرخپوشان، هیچ پاسخی از فدراسیون فوتبال دریافت نشده که جای تعجب دارد.

بیشتر بخوانید:  حمله لوکادیا و دیاباته به یک رکورد
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.