تاج: اعتراض خود در پرونده ویلموتس را اعلام کردیم/ فیفا باید تحریم ایران را بردارد

0 20

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: درمورد پرونده ویلموتس اعتراض خود را به فیفا اعلام کردیم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، مهدی تاج در حاشیه مجمع امروز هیأت فوتبال مازندران در مورد کمک فدراسیون به این هيأت برای ساخت ساختمان هيأت فوتبال اظهار داشت: امروز اتفاق خوبی افتاد، کادر هیأت رئیسه این هيأت با انتخاب نماینده باشگاه‌ها، نماینده‌ هیأت‌ها و نواب رئیس تکمیل شد. این لازمه توسعه بود، زیرا باید کادر تکمیل می‌شد تا رئیس هیات بتواند با همکارانش کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیش ببرد.

وی افزود: استان مازندران سهم بسیار بی‌نظیری در فوتبال کشور دارد. حدود 60 بازیکن لیگ برتری از این استان داریم و سهم مازندران در تیم ملی نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان زیاد است. در فوتبال بانوان و ساحلی هم چنین وضعیتی دارد. برای ما توسعه فوتبال مازندران خیلی اهمیت دارد و خیلی علاقه داریم رونق فوتبال در این استان از این که الان هست بیشتر شود.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: زحمات زیادی در گذشته کشیده شده و اکنون هم رحیم خلردی و همکارانش زحمت زیادی می‌کشند. به هر جهت من اعتقاد دارم باید کار دارای مجموعه ساختاری و سخت افزاری هم باشد. یکی از این موارد ساخت ورزشگاه‌های مناسب است. با حسن رنگرز، دوست عزیزم صحبت کرد و بعدازظهر نیز جلسه‌ای با استاندار خواهیم داشت تا ورزشگاه وطنی و سایر ورزشگاه‌های استان لازمه و شرایط انجام بازی‌های لیگ برتر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  زوج سرخابی علیه پرسپولیس

تاج: اعتراض خود در پرونده ویلموتس را اعلام کردیم/ فیفا باید تحریم ایران را بردارد

تاج خاطرنشان کرد: موضوع دیگر بحث ساختمان هيأت فوتبال است، بعدازظهر امروز کلنگ این ساختمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهیم زد و قرار شد من هم فردا 200 میلیون تومان کمک کنم. اولین چراغ کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فدراسیون فوتبال روشن خواهد کرد و امیدوارم سایرین نیز بتوانند این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهند تا ساختمانی خیلی خوب و در خور شأن هیأت مازندران داشته باشیم.

وی در مورد برنامه‌هایش برای توسعه زیرساخت‌ها در استان‌ها عنوان کرد: در زمان ریاست محمد دادکان در فدراسیون فوتبال کار شروع شد و زمین‌هایی برای هيأت‌های فوتبال گرفتیم. ساختمان‌ خیلی از هیأت‌ها در زمان خودش و سایر رؤسای فدراسیون مثل من، کفاشیان، صفایی فراهانی و عزیزی خادم ساخته شد. من هم باید این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ادامه بدهم. بسیاری از استان‌های ما اکنون ساختمان خوب و در خور ندارند. همین الان استان خوزستان و… مشکل دارند. به ویژه باید در مورد استان‌های برخوردار که ویترینی در فوتبال کشور دارند، تلاش کنیم این اتفاق بیفتد. ان‌شاءالله از دو روز دیگر کار ساخت ساختمان هيأت مازندران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شروع می‌کنند و خودشان امیدوار هستند که دو ساله آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحویل بدهند.

بیشتر بخوانید:  برانکو- کی روش؛ یک قدم تا تقابل جذاب!

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه هیأت رئیسه هيأت فوتبال مازندران پس از 30 سال تغییر کرد و عملکرد تیم جدید این هیأت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در دوره فعالیت‌شان چگونه دیده است، گفت: ارزیابی من مثبت است. اعتقاد دارم اتفاق خوبی می‌افتد، هر چند خودم هم در گذشته نقش داشتم و هشتمین بار است که به مجمع مازندران می‌آیم. در گذشته کارهای بسیار مثبت و مفیدی انجام شده و اکنون هم خیلی امیدوار هستم که اتفاقات خیلی خوبی بیفتد.

اعضای هیأت رئیسه هيأت فوتبال مازندران

وی در خصوص نامه اخیر فیفا برای پرداخت طلب ویلموتس توضیح داد: در این نامه سؤالات متعددی وجود دارد. در آن آمده اگر اعتراضی داریم اعلام کنیم و ما هم اعتراض خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نوشتیم. اعتراض ما این است که اساس پرونده ویلموتس به دلیل تحریم ما بوده که نتوانستیم به موقع پول را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کنیم. در شرح رأی هم به صراحت به این موضوع اشاره شده است، همچنان هم تحریم هستیم و می‌خواهیم فیفا تحریم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردارد و پول‌های ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بدهد تا بتوانیم روند عادی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طی کنیم.

بیشتر بخوانید:  گل‌گهر 1 - ملوان 0 / گل به خودی عیدی به برد گل‌گهر ختم شد + ویدئو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.