رد پای مافیای فوتبال در لیست تیم ملی/ چرا صادقی خط خورد؟

0 31

پیشکسوت فوتبال گفت: انتخاب نشدن برخی از نفرات تاثیرگذار در مسابقات لیگ برتر به تیم ملی نشان می‌دهد دست یک‌سری از افراد مافیای فوتبال ایران در کار است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از میزان، ضیا عربشاهی در گفت‌وگویی درباره لیست نفرات حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: قبل از برپایی اردوی تیم ملی فوتبال در اتریش لیست بازیکنان شاغل در لیگ برتر منتشر شد که اصلاً معلوم نبود چه کسی بازیکنان دعوت شده را انتخاب کرده است. ولی با این حال کم و بیش می‌توان حدس زد که یک‌سری از این بازیکنان دعوت شده توسط ایجنت‌ها، همان کسانی که مافیای فوتبال ایران هستند این لیست را دادند. جالب است که در این لیست بهترین‌های تیم فوتبال پرسپولیس در آن جای ندارند. انتخاب نشدن برخی از نفرات تاثیرگذار در مسابقات لیگ برتر به تیم ملی نشان می‌دهد دست یک‌سری از افراد مافیای فوتبال ایران در کار است.

وی افزود: دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی دو تا گزینه خوب این فصل تیم فوتبال پرسپولیس بودند که در لیست اسامی تیم ملی حضور نداشتند. سعید صادقی هم بهترین پاسور لیگ بیست و یکم بود و امسال هم بهترین عملکردش را در تیم پرسپولیس ارئه کرد ولی در لیست اردوی اتریش حضور نداشت است چون نام او در پست مهاجم دادند تا خط بخورد.

بیشتر بخوانید:  صحبت‌های سروش رفیعی بعد از بازی پرسپولیس تراکتور

تمرین تیم ملی

پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: یک سری از بازیکنانی که در حد و اندازه‌های لیگ برتری هم نبودند توسط ایجنت‌ها به تیم ملی دعوت می‌شوند. این افراد فقط دنبال بالا رفتن حق دلالی خودشان هستند و اصلاً دل‌شان برای بازیکن، باشگاه و تیم ملی نمی‌سوزد. در قراردادهای که بین باشگاه و بازیکن منعقد می‌شود ایجنت‌ها آپشن‌های را می‌گنجاند تا درصد حق و حقوق‌شان را بالاتر ببرند. هم اکنون نیز اکثر بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران آپشن‌دار هستند و اگر به تیم ملی دعوت شوند، درصد مدیربرنامه‌هاشان هم بالاتر می‌رود.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: متاسفم که چنین اتفاقاتی در فوتبال ایران رخ می‌دهد. من از مهدی تاج و مهدی محمدنبی خواهش می‌کنم دست دلال‌ها و مافیا را از فوتبال ایران کوتاه کنند. نفراتی که خوب هستند و به درد تیم ملی می‌خوردند باید به حق‌شان برسند و در تیم ملی حضور داشته باشند. چون اگر بهترین‌ها و شایسته‌ها به تیم ملی دعوت شوند به رشد فوتبال ایران کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  منچستریونایتد 6 تایی شد!

تمرین تیم ملی

عربشاهی در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در اردوی اتریش خاطر نشان کرد: تیم ایران دو دیدار تدارکاتی با سنگال و اروگوئه خواهد داشت و با اینکه این دو بازی برای شناخت نقاط ضعف و قوت بازیکنان تیم ملی دیر انجام می‌شود، ولی امیدوارم برای آمادگی نفراتی که به جام جهانی اعزام خواهند شد مثمرثمر باشد. کی‌روش باید بعد از این دو دیدار تدارکاتی یک ترکیب ایده‌آل را برای مسابقات دشوار در گروه B جام جهانی پیدا کند تا حرفی برای گفتن در مقابل انگلیس، آمریکا و ولز داشته باشد. تیم ملی فوتبال ایران لژیونر‌های زیادی دارد ولی فوتبالیست‌هایی که در لیگ برتر فعالیت می‌کنند با لژیونرها هیچ فرقی ندارند و باید کی‌روش از آنها در دیدارهای سنگال و اروگوئه استفاده کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.