گرشاسبی: بازی با استقلال خیلی هم حساس نیست!

0 27

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: بابت بازی با ملوان همه جوره ضرر کردیم.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، حمید رضا گرشاسبی قبل از دیدار حساس استقلال و فولاد در چارچوب هفته هشتم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: این مسابقه خیلی هم حساس نیست، اما ان‌شاءالله بچه‌های ما بتوانند امروز نتیجه بگیرند. امیدوارم بازی خوب و خوزستانی‌پسند از خودشان نشان بدهند.

وی در خصوص وضعیت تیم فولاد پس از تعطیلات لیگ برتر گفت: متاسفانه بازی ما با ملوان عقب افتاد، با یک بازی معوقه در جدول قرار داریم، امیدواریم آن مسابقه نیز سر فرصت انجام شود و خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با سایر تیم‌ها هماهنگ کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا با سازمان لیگ و سهیل مهدی درمورد برگزاری دیدار عقب‌افتاده با ملوان صحبت کرده است، توضیح داد: باید در بین بازی‌های لیگ فضایی فراهم شود و این بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که فشاری به تیم ما و ملوان نیاید.

حمیدرضا گرشاسبی

گرشاسبی در مورد اینکه ظاهرا اعضای تیم فولاد پس از لغو دیدار با ملوان به صورت خودجوش انزلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ترک کردند گفت: این موضوعی که می‌گویید مربوط به لیگ محلات و دلبخواهی هست، مگر بازی دوستانه بود که بدون هماهنگی سازمان لیگ از انزلی خارج شود؟ طبق قانون بابت بارندگی باید 4 روز زودتر روی زمین کاور می‌کشیدند که این اتفاق نیفتاد. از لحاظ فنی و کیفی نیز زمین ورزشگاه انزلی مورد تایید ناظر و داور قرار نگرفت، به همین دلیل این مسابقه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عقب انداختند. تیم ما هم ضرر کرد، زیرا برای سفر به انزلی هزینه کردیم.

بیشتر بخوانید:  نتیجه بازی الاتحاد کلبا مقابل البطائح / پنالتی علیه تیم فرهاد مجیدی !

وی خاطرنشان کرد: فولاد همه جوره ضرر کرد، هم در جدول آسیب دیدیم و هم از لحاظ هزینه بلیت هواپیما و هتل. همه می دانید با سختی هتل گیر آوردیم، انزلی فقط دو هتل دارد. همه این هزینه‌ها از کف ما رفت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.