ساکت الهامی سرمربی الاهلی قطر شد؟/ باشگاه هوادار: خبر قدیمی است!

ماجرای ساکت الهامی الاهلی قطر

0 259

این خبر که ساکت الهامی سرمربی الاهلی قطر شده است، توسط باشگاه هوادار تکذیب شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از دانشجو، ساکت الهامی مربی تیم فوتبال هوادار بعد از مذاکره با مسئولین الاهلی قطر به توافق نهایی دست یافت و برای هدایت سبز و سفید پوشان قطری راهی این کشور خواهد شد. البته که مشخص شد خبر ساکت الهامی الاهلی قطر قدیمی بوده است. در ادامه توضیحات روابط عمومی باشگاه هوادار را راجع به ساکت الهامی الاهلی قطر می خوانیم:

رد شایعه ساکت الهامی سرمربی الاهلی شد

پس از انتشار شایعه اینکه ساکت الهامی سرمربی الاهلی شد میلاد فاندر مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای باشگاه هوادار گفت: واقعیت این است که در همان زمان و در شهر استانبول مدیران مجموعه قطری با من و مدیر تیم‌مان جهت مذاکره‌ جدی با مدیران عالی مجموعه هوادار برای صدور رضایت نامه ساکت الهامی الاهلی قطر به طور رسمی و در ازای پرداخت مبلغ قابل توجهی رایزنی کردند که آقای الهامی همان زمان پاسخ منفی خود به باشگاه قطری را به اطلاع بازیکنان و مدیریت باشگاه رساند و موضوع با از خود گذشتگی او کاملا منتفی شد.

بیشتر بخوانید:  سامان فلاح از ICU به بخش بیمارستان منتقل شد

فاندر در ادامه اعلام کرد: هر چند ساعت یک بار، به طور مرتب و مطابق رویه همیشگی، به جهت هماهنگی بیشتر در کارها میان عوامل مجموعه ارتباط صمیمانه ای وجود دارد. الهامی به اتفاق خانواده در ترکیه جهت سپری کردن تعطیلات حضور دارد. او روز پنج شنبه نیز به ایران بر می‌گردد تا از روز شنبه تمرینات‌مان در مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران آغاز شود. ساعتی پیش نیز الهامی در تماسی که داشت مانند قبل پیگیر کارها بود. همه چیز روال همیشگی خود را طی می‌کند و یقین بدانید او از هوادار جدا نخواهد شد.

بنابراین فعلا ماجرایی بین ساکت الهامی الاهلی قطر وجود نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.