خوش خبر: قرار نبود تا ابد سرپرست تیم ملی والیبال بمانم

سلیقه من با سلیقه سرمربی تیم ملی جور درنیامد

0 20

سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران که بعد از قطع همکاری با تیم ملی سکوت کرده بود، به این ماجرا واکنش نشان داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ایسنا، امیر خوش‌خبر سرپرست با سابقه تیم ملی والیبال ایران بعد از لیگ ملت‌ها از سمت خود کنار رفت. بهروز عطایی، ‌سرمربی تیم ملی دلیل این اتفاق را سبک‌های مختلف مدیریتی عنوان کرد اما خوش خبر در این مدت واکنشی نشان نداد. به تازگی صحبت‌های محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مورد کناره‌گیری خوش خبر از سرپرستی تیم ملی حواشی زیادی را به وجود آورد.

خوش‌خبر در مورد کناره‌گیری از سرپرستی تیم ملی گفت: روزی آمده و روزی رفته‌ام. این رفت و آمدها در چنین کارهایی طبیعی است. صحبت خاصی ندارم اگر داشتم صحبت می‌کردم. قرار نیست تا ابد بمانم.

او در پاسخ به اینکه با توجه به نزدیکی لیگ ملت‌ها به قهرمانی جهان انتظار چنین تغییری نمی‌رفت، بیان کرد: این طبیعی است. سلیقه من با سلیقه سرمربی تیم ملی جور درنیامد و روش کارمان هماهنگ نبود. بنابراین تصمیم بر این شد که نباشم.

بیشتر بخوانید:  نتیجه والیبال پیکان و ایتامبه میناس در مسابقات والیبال جام باشگاه های جهان 2022

امیر خوش خبر

خوش‌خبر در واکنش به اینکه بین بازیکنان تبعیض قائل شده و همین موضوع دلیل قطع همکاری با تیم ملی است، ‌ گفت: چنین چیزی وجود ندارد احتمالا شیطنت برخی افراد بوده که می‌خواستند اوضاع را بهم بریزند. اگر درست بود نمی‌توانستم ۱۶، ۱۷ سال سرپرست تیم ملی بمانم، تیم ملی را به بهترین نحو اداره کنم و به این نتایج درخشان برسانم. نه تنها من بلکه مربیان، بازیکنان و فدراسیون همه دست به دست هم داده‌ایم.

او افزود: اگر قرار بود اشتباهی در این سطح انجام بدهم طبیعتا نمی‌توانستم ۱۷ سال سرپرست تیم ملی بمانم. این  نتایج درخشان هم به دست نمی‌آمد و یک تیم تکه پاره و از هم گسیخته به وجود می‌آمد. این صحبتی خیلی خام و بدون ریشه و پایه است.

خوش‌خبر در پاسخ به این موضوع که سکوت شما بعد از قطع همکاری با تیم ملی بحث ناراحتی شما را مطرح کرد، گفت: طبیعی است؛ کاری بود که برایش خیلی زحمت کشیده و خیلی تلاش کرده بودم. طبیعتا هر موقع از این تیم جدا می‌شدم ناراحت کننده بود و طبیعی است اما برایم بخش تیم ملی بزرگسالان تمام شده است و سعی می‌کنم در بخش دیگری از والیبال انجام وظیفه بکنم.

بیشتر بخوانید:  رونمایی از پیکان برای والیبال قهرمانی باشگاه های جهان
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.