زمان بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد

شرکع تمرینات استقلال

0 19

زمان بازگشت سرمربی تیم فوتبال استقلال مشخص شد و قرار است برای شروع تمرینات، برنامه‌ریزی شود.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، بازیکنان استقلال که پس از دیدار با نساجی و کسب سوپرجام، با نظر سرمربی پرتغالی این تیم به استراحت پرداختند، قرار است اواخر این هفته تمریناتشان را از سر بگیرند.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد سایپنتو روز چهارشنبه به تهران برمی‌گردد و برنامه‌ریزی برای شروع تمرینات را نهایی می‌کند. ضمن اینکه زمان بازگشت بازیکنان خارجی تیم نیز چهارشنبه یا پنجشنبه خواهد بود.

به این ترتیب آبی‌پوشان احتمالاً دور جدید تمرینات را از روز جمعه آغاز می‌کنند مگر اینکه تغییر جدیدی در برنامه‌ریزی اعمال شود.

استقلال

احتمال برپایی اردوی خارجی استقلال در کشور پرتغال پس از بررسی‌های باشگاه منتفی شده اما حضور در تورنمنت چهارجانبه امارات همچنان در برنامه قرار دارد. با اینحال برای حضور در این مسابقات، باشگاه استقلال زمان بازگشت ملی‌پوشان و همچنین زمان حضور در تهران پیش از دربی را نیز در نظر دارد اما در این خصوص هنوز تصمیمی از سوی شورای برون مرزی اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید:  باشگاه استقلال مخالف تعویق دربی فینال

آبی‌پوشان قرار است پس از شروع مجدد تمرینات چند بازی دوستانه را پشت سر بگذارند که در این خصوص پس از حضور ساپینتو در تهران، تصمیم گیری لازم انجام خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.