درخواست خروج زودهنگام مسی و نیمار از پاری سن ژرمن!

مقصد دو ابرستاره فوتبال مشخص شد

0 241

لیونل مسی و نیمار دو ستاره تیم پاری سن ژرمن قبل از اتمام بازی تیمشان ورزشگاه را ترک کردند!

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، اصرار کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، برای استراحت ندادن به سه ستاره بزرگ این تیم، مسی، نیمار و امباپه در آخرین بازی پی‌اس‌جی پیش از وقفه جام جهانی عده زیادی از دوستداران فوتبال را نگران مصدومیت این سه ستاره بزرگ در آستانه جام جهانی کرده بود.

گالتیه که پیش از دیدار پی‌اس‌جی مقابل اوسر که دیشب برگزار شد به خبرنگاران گفت به هیچ بازیکنی استراحت نخواهد داد به این وعده خود عمل کرد و تیمش با حضور مثلث تهاجمی شامل مسی و نیمار و امباپه وارد زمین شد و در مقابل اوسر قرار گرفت.

درخواست خروج زودهنگام مسی و نیمار از پاری سن ژرمن!

درحالیکه پاریسی‌ها تا دقیقه 75 با نتیجه 3-0 از اوسر پیش افتاده بودند گالتیه دو ستاره از سه ستاره بزرگ تیمش، نیمار و مسی، را در این دقیقه تعویض کرد و این دو روانه نیمکت شدند.

درخواست خروج زودهنگام مسی و نیمار از پاری سن ژرمن!

اما تصاویری که امروز در رسانه‌های فرانسوی منتشر شده نشان می‌دهد نیمار چند دقیقه بعد از نشستن روی نیمکت، درحالیکه بازی همچنان ادامه دارد، از جایش بلند شده و از گالتیه می‌خواهد به او و لیونل مسی اجازه بدهد زودتر از بقیه بازیکنان نیمکت پی‌اس‌جی و ورزشگاه پارک دو پرنس را ترک کنند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی النصر 3 الشباب 2

درخواست خروج زودهنگام مسی و نیمار از پاری سن ژرمن!

رسانه‌ها در فرانسه می‌گویند نیمار به گالتیه گفته بود او و مسی برای پیوستن به تیمهای ملی‌شان، برزیل و آرژانتین، به زمانی بیشتر نیاز دارند. وقتی سرمربی پاری سن ژرمن موافقت خود را با درخواست نیمار اعلام کرد او و لیونل مسی از روی صندلی‌هایشان بلند شده و بعد از خداحافظی با گالتیه وارد تونل ورزشگاه پارک دو پرنس شدند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.