پیام تبریک متفاوت سوارز به مسی: بگذار همه ایستاده تشویقت کنند! + عکس

تو بهترین بازیکن دنیایی

0 273

لوئیس سوارز، دوست و همبازی سابق لیونل مسی، پس از صعود تیم آرژانتین به فینال جام جهانی 2022، پیام تبریک جالبی را منتشر کرد.

به گزارش سرخ نیوز، لوئیس سوارز از جمله بازیکنانی است که بعد از ترک بارسلونا نیز دوستی خود را با لیونل مسی ادامه داد و ارتباط بسیار نزدیکی با این فوق ستاره دارد. مهاجم اروگوئه که تیم ملی کشورش وداع زودهنگامی از جام جهانی داشت، بعد از فینالیست شدن آرژانتین، به تحسین شماره ده افسانه‌ای این تیم پرداخت.

تیم ملی آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی 2022 موفق شد کرواسی را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد. لیونل مسی مثل دیگر بازی های این دوره، نقش مهمی در کسب پیروزی داشت. او یک گل زد، یک پاس گل داد و برای سومین بازی متوالی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

بخوانید: گزارش بازی آرژانتین مقابل کرواسی

سوارز که معمولا ابایی از تحسین مسی نداشته، بعد از پیروزی آرژانتین با درخشش این بازیکن در استوری خود خطاب به او نوشت: هیچ وقت از نشان دادن این که بهترین بازیکن دنیا هستی، خسته نمی شوی. بگذار همه به افتخار آن چه که این پسر به فوتبال می دهد، ایستاده و تشویقش کنند.

بیشتر بخوانید:  پیام بیرانوند به سرخپوشان پس از جنجال های اخیر + عکس

استوری سوارز برای مسی

پیام تبریک متفاوت سوارز به مسی: بگذار همه ایستاده تشویقت کنند! + عکس

تیم های ملی آرژانتین و اروگوئه تا کنون دو بار موفق به فتح جام جهانی شده اند. در صورتی که شاگردان اسکالونی بتوانند بازی فینال را هم با پیروزی پشت سر بگذارند، بعد از برزیل و بالاتر از اروگوئه به دومین تیم پرافتخار امریکای جنوبی در تاریخ جام‌های جهانی تبدیل خواهند شد. حتی با وجود این شرایط نیز سوارز بازهم به تحسین مسی پرداخته و به نوعی خود را هوادار او معرفی کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.