رقم سنگین اتلتیکو مادرید برای انتقال فلیکس!

0 18

اتلتیکو مادرید برای انتقال قرضی “ژوائو فلیکس” تا پایان فصل، رقمی عجیب و باورنکردنی را درخواست کرده است.

به گزارش سرخ نیوز، یکی از بازیکنانی است که در بازار نقل و انتقالات زمستانی بیشترین اخبار را به خود اختصاص داده است. تمایل ستاره پرتغالی برای ترک اتلتیکو مادرید به همراه صحبت‌های میگل آنخل خیل، مدیراجرایی باشگاه، که اخیرا احتمال جدایی ژوائو را تایید کرد، باعث شده تا گمانه‌زنی‌ها در مورد او روز به روز بیشتر شود. گفته می شود اتلتیکو به رقم بالای 120 میلیون برای ژوائو پاسخ مثبت خواهد داد.

باتوجه به اینکه در میانه‌های فصل هستیم و اتلتیکو مادرید قصد ندارد بازیکنی را از دست بدهد، شرایط فروش ژوائو بسیار پیچیده است، اما گزینه انتقال قرضی همچنان روی میز است. اتلتیکو رقم خاصی برای انتقال قرضی می خواهد و باشگاه خواهان نیز باید دستمزد ژوائو را پرداخت کند. طبق ادعای دیلی میل، اتلتیکو برای انتقال قرضی ستاره پرتغالی، 21.5 میلیون یورو می‌خواهد که رقم بالایی برای کمتر از 6 ماه بازی است.

به نظر نمی‌رسد چلسی در صورت جذب “انزو فرناندز” از لحاظ مالی شرایط لازم برای به خدمت گرفتن ژوائو را داشته باشد. آرسنال و منچستریونایتد در حال حاضر دو باشگاهی هستند که بیشترین شانس را برای جذب ژوائو دارند، اگرچه مدیران هر دو باشگاه برای پرداخت چنین مبلغی تردیدهایی جدی دارند.

بیشتر بخوانید:  پاداش نقدی وحشتناک وزیر عربستان به بازیکنان الهلال

درهمین حال، ژوائو فلیکس همچنان یکی از بازیکنان در دسترس دیه‌گو سیمئونه است. پنج شنبه گذشته او در بازی اتلتیکو مادرید مقابل الچه گلزنی کرد. فلیکس در میان تشویق هواداران زمین بازی را ترک کرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.