منجزی: تنها منبع درآمدم کشتی است/ از مسئولین ناامید شدم

0 105

قهرمان سنگین‌ وزن کشتی فرنگی گفت: تنها منبع درآمدم کشتی است.

به گزارش سرخ نیوز، “امیر قاسمی‌ منجزی” در گفت‌وگو با تسنیم درخصوص اول شدنش در مسابقات کشوری اظهار داشت: تا امروز چندین بار قهرمان جام تختی شده‌ام، اما به عنوان قهرمانی کشور نرسیده بودم. این اولین قهرمانی من در کشور بود.

این کشتی‌گیر 35 ساله خوزستانی که در این سال‌ها همیشه در اردوی تیم ملی حضور داشته، درخصوص اینکه تا چه زمانی قصد ادامه دادن کشتی را دارد، تأکید کرد: ما سربازیم، چه خط مقدم باشد و چه پشت خط، همیشه برای موفقیت تیم همه تلاشم را خواهم کرد. هنوز توانش را دارم، امیدوارم خدا هم کمک کند تا به هدفم برسم. بیشتر از همه برای خوشحالی مادرم تلاش می‌کنم، اینکه حداقل دست خالی کشتی را کنار نگذارم و او را شاد کنم.

قاسمی‌ منجزی ادامه داد: شغلی غیر از کشتی ندارم. از مسئولان هم در مورد اشتغال کاملاً ناامید شده‌ام، البته علیرضا دبیر و حمید بنی‌تمیم به دنبال حل مشکلم هستند. تنها منبع درآمد من لیگ است.

بیشتر بخوانید:  نتایج کشتی پژمان پشتام در مسابقات کشتی فرنگی کرواسی + وزن 82 کیلوگرم

در حالی که علی‌اکبر یوسفی و امین میرزازاده دو حریف جوان امیر قاسمی‌ منجزی طی سال‌های 2021 و 2022 قهرمان و نایب‌قهرمان جهان شدند، او درباره مصاف دوباره با این حریفان برای کسب دوبنده تیم ملی عنوان کرد: سمت راست و چپ من دو قهرمان جهان حضور دارند ولی انسان به امید زنده است. همه تلاشم را می‌کنم چون هم توانش را دارم و هم انگیزه‌اش را، تا فردا روزی که این دوره قهرمانی‌ام تمام شد، دلم نسوزد که همه توانم را به کار نبستم. تا روز آخر می‌ایستم، کارم را انجام می‌دهد و در هر مسابقه‌ای که لازم باشد، کشتی خواهم گرفت. شاید امسال توانستم مدال جهانی بگیرم.

قهرمان وزن 130 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور در مورد اینکه چه مسابقه‌ای پیش رویش قرار دارد، ادامه داد: من و علی‌اکبر یوسفی قرار است به تورنمنت زاگرب برویم و یکی از بین ما، در مسابقات قهرمانی آسیا کشتی خواهد گرفت. امین میرزازاده هم دیگر مدعی تیم ملی است، این دو نفر خیلی جوانند و در اردو به من «عمو امیر» می‌گویند! (باخنده) بین این جوان‌ها پیرمرد شده‌ام اما کارم را با انگیزه ادامه خواهم داد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه رده بندی کشتی امیر قاسمی منجزی مقابل ماتی کوسمانن در کرواسی

قاسمی‌ منجزی درخصوص خداحافظی حسین نوری از دنیای قهرمانی در خلال مسابقات کشوری گفت: آمادگی جسمانی حسین فوق‌العاده بود، به نظرم این بار روانی باعث شد که خداحافظی کند اما مطمئنم دوباره برمی‌گردد، با او صحبت کردم. هنوز هم می‌تواند در سطح جهان مدعی باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.