پشت پرده جلسه عجیب در فدراسیون فوتبال؛ قلعه نویی برای سرمربیگری تیم ملی رای آورد!

0 98

شنیده‌ها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال با سرمربی جدید تیم‌ملی به توافق رسیده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، با اتمام قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال، این روزها بحث در خصوص آینده نیمکت تیم ملی ایران زیاد شده است.در روزهای اخیر نام‌های مختلفی برای هدایت تیم ملی مطرح شده و قرار است به زودی در این خصوص تصمیم‌گیری شود. کارلوس کی‌روش، برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه‌نویی، آندرا استراماچونی، فرهاد مجیدی و علی دایی از جمله مربیانی هستند که نام آن‌ها اطراف نیمکت تیم ملی ایران آمده است.

حالا پیگیری‌های خبرنگار سرخ‌نیوز نشان می دهد از بین اسامی مطرح شده نام امیر قلعه‌نویی از سایر گزینه‌ها جدی‌تر است. حتی گفته شده فدراسیون برای هدایت تیم‌ملی با سرمربی گل‌گهر سیرجان به توافق اولیه نیز رسیده است؛ موضوعی که نه فدراسیون و نه خود قلعه‌نویی واکنشی به آن نشان نداده اند.

البته این خبر در شرایطی به گوش می‌رسد که کی‌روش برای تعطیلات سال نو میلادی در سفر است موضوع بازگشت و ادامه همکاری او با فدراسیون همچنان وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیس- آلومینیوم؛ نفوذ ناپذیرترین تیم های لیگ به هم رسیدند!

حال باید دید که در نهایت چه کسی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بر عهده خواهد گرفت.

ضمنا بر اساس اخباری که به دست ما رسیده است، جلسه روز گذشته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که نکته روشنی از آن به بیرون درز پیدا نکرد، در شرایطی پایان یافته که رای قاطع بیشتر نفرات به سرمربیگری امیر قلعه نویی بوده است اما مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال انتخاب سرمربی را به روزهای آینده موکول می کند.

برخی منابع خبر می دهند که فرهاد مجیدی دیگر گزینه هدایت تیم ملی‌ در نشست روز گذشته یک رای موافق داشته است.

نکته دیگر اینکه با توجه به تعطیلات سال نوی میلادی، برخی اعضای فدراسیون فوتبال بر این نظر هستند که چند روزی را صبر کنند تا تکلیف کارلوس کی روش مشخص و پرونده وی بسته شود و سپس دست به انتخاب سرمربی داخلی بزنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.