مهاجم پرسپولیس همچنان دور از ترکیب

آل کثیر در آبادان به مستطیل سبز باز می گردد؟

0 35

این طور که به نظر می رسد عیسی آل کثیر تا هفته نوزدهم قادر به همراهی پرسپولیس نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، پرسپولیس در حالی در آخرین دیدار نیم فصل با نتیجه پرگل ۱-۵ مقابل تیم فوتبال نساجی به برتری رسید که در این بازی هم بدون مهاجم تخصصی پا به میدان گذاشت. شیخ دیاباته چند هفته ای است دچار مصدومیت شده و پس از جدایی لوکادیا، هیچ مهاجمی هنوز نتوانسته نظر مساعد کادرفنی را به حضور در ترکیب جلب کند. این در حالی است که با رفتن این مهاجم گلزن، جا برای عبدی و پاکدل باز شده و این دو مهاجم فرصت این را یافته بودند که خودی نشان دهند. اما متاسفانه حالا که بیشتر از هر وقت دیگری  به کمک آن ها نیاز بود، از فرم آمادگی دور مانده و چاره ای جز نیمکت نشینی برای گل محمدی نگذاشته اند. مهاجمی هم که اخیرا به تیم پیوسته به گفته سرمربی تیم هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. عیسی آل کثیر که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد باید تمرینات گروهی و پرفشار را پشت سربگذارد تا بتواند در ترکیب قرار بگیرد. این مهاجم گلزن در بازی با نساجی هم جایی در لیست نداشت و اگر همان طور که گل محمدی به آن اشاره کرده برای آماده سازی به یک ماه زمان نیاز داشته باشد، به ۳ دیدار آینده پرسپولیس مقابل ون پارس در یک شانزدهم نهایی جام حذفی و ذوب آهن، فولاد و آلومینیوم در لیگ برتر نخواهد رسید. به این ترتیب او باید تا هفته نوزدهم و بازی با صنعت نفت که روز نوزدهم دی برگزار می شود برای حضور در ترکیب منتظر بماند.

بیشتر بخوانید:  کنایه آیاندا پاتوسی به جواد نکونام

مهاجم پرسپولیس همچنان دور از ترکیببی شک آل کثیر امید زیادی داشت تا بتواند خاطره گلزنی مقابل نساجی را برای هواداران پرسپولیس دوباره تداعی کند. این مهاجم پس از سپری کردن دوران محرومیت اش در بازگشت به مستطیل سبز، دروازه اولین تیمی را که باز کرد نساجی بود. این گل در جریان برتری ۰-۲ پرسپولیس در دور برگشت لیگ بیستم به ثمر رسید. اگر آل کثیر همان بازیکن با انگیزه و گلزنی باشد که از او سراغ داریم چه بسا زودتر از موعدی که گل محمدی تعیین کرده به ترکیب برگردد و گلزنی را از سر بگیرد. پرسپولیس در ۴ مسابقه اخیر خود بدون مهاجم تخصصی مقابل حریفان به میدان رفته و بار اصلی گلزنی تیم روی دوش سایر بازیکنان قرار داشته است. در بازی حساس دربی این گولسیانی بود‌ که با گل هایش مانع از شکست سرخ ها مقابل رقیب سنتی شد. در مقابل گهر، محمد عمری و سینا اسدبیگی با گلزنی خود ۳ امتیاز مهم را از سیرجان دشت کردند. در آخرین دیدار نیم فصل همانطور که اشاره شد پرسپولیس با گلزنی گولسیانی و دبل عمری و اسماعیلی فر موفق شد نساجی را با ۵ گل در هم بکوبد.

بیشتر بخوانید:  تایید وضعیت پایدار کریستین آتسو ؛ او از زیر آوار خارج شد

مهاجم پرسپولیس همچنان دور از ترکیبتا بدین اینجا که تدابیر کادرفنی پرسپولیس به خوبی جواب داده و این تیم توانسته از صدرنشینی اش دفاع کند. اما این راهکارها موقتی هستند و تا مدتی می توانند جوابگو باشند. زیرا تیمی که قهرمانی می خواهد باید در تمام خطوط بازیکنان همطراز داشته باشد و ضعف در یک پست می تواند به کل تیم آسیب بزند. جنگیدن بدون مهاجم در دو جام در توان هیچ‌تیمی نیست؛ حتی اگر آن تیم، پرسپولیسی باشد که سابقه ۵ قهرمانی متوالی در لیگ برتر را دارد. بی شک سرخ ها آن قدر فرصت ندارند تا به امید بازگشت شیخ و عیسی بمانند چون قطار لیگ بدون وقفه در حال حرکت است و مدیران باشگاه نباید منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات بمانند و کار مذاکره با مهاجمانی را که مدنظر کادرفنی است زودتر از سر بگیرند تا کادرفنی بتواند نیم فصل دوم را با خریدهای جدید استارت بزند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.