آتش جنگ شکیرا و تیم کاسیو در شبکه‌های اجتماعی

دعوای خانوادگی که دامن‌گیر برندهای معروف شد

0 506

این روزها جنجال آهنگ جدید شکیرا و طعنه های او به جرارد پیکه و نامزد جدیدش در شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار شده است.

به گزارش سرخ نیوز، چند روز بعد از جنجال آهنگ جدید شکیرا، انتظار می‌رفت که در بین هشتگ‌های ترند شده توئیتر چیزی مربوط به این اتفاق به چشم بخورد. اما اگر همین حالا هم توئیتر را باز کنید و به صفحه جست‌وجوی آن بروید، چیزی غیر از این می‌بینید. در حال حاضر هشتگ بانوی شایسته جهان در سال 2022 “#missuniverse2022” در صدر لیست قرار دارد.

رویدادی که زیباترین و بهترین زن جهان را انتخاب می‌کند و جالب است بدانید حتی این مراسم هم رو به اضمحلال گذاشته است چراکه در حال حاضر مشاجره هواداران این مراسم بر سر این است که چرا نماینده آمریکا به عنوان بهترین انتخاب شده در حالیکه نماینده ونزوئلا شایستگی بیشتری برای ایستادن در رده نخست هفتاد و یکمین دوره این مراسم بود.

دعوای شکیرا و پیکه در شبکه های اجتماعی

اما بالاخره در رده پنجم هشتگ‌ها، عنوانی مرتبط پیدا می‌شود. هشتگ #Rolex 113 هزار بار توئیت شده که بیشتر آنها توسط اکانت‌ فیک برند کاسیو بالا آمده است. این اکانت فوریه سال گذشته ایجاد شده و تا پیش از اینکه شکیرا آهنگ جدیدش را بیرون بدهد، 180 هزار دنبال کننده داشت و به لطف این آهنگ، تعداد دنبال‌کنندگانش به نزدیک 300 هزار نفر رسیده است.

آتش جنگ شکیرا و تیم کاسیو در شبکه‌های اجتماعی

این توئیت‌ها به همه مردم دنیا یادآوری می‌کند که برند کاسیو که دوست دختر جدید پیکه از سوی شکیرا به این ساعت تشبیه شده، بسیار بهتر از ساعت رولکس است. البته هیچ کدام از اکانت‌هایی که با نام کاسیو دیده می‌شود، رسمی و مورد تایید نیستند. همه اکانت‌هایی که در توئیتر با نام کاسیو دیده می‌شوند تنها برای موج سواری بر جریان بوجود آمده توسط شکیرا ایجاد شده‌اند. این کار کمی نبوغ تیم کاسیو را برای مبارزه با چنین مشکلی زیر سوال می‌برد.

این در حالی است که برند کاسیو در اینستاگرام یک صفحه رسمی دارد که 158 هزار نفر آن را دنبال می‌کنند. زیر آخرین پست این صفحه که تصویری از یک ساعت ضد آب کاسیو است، نوشته شده “ما دوست داریم این ساعت ما را خیس کند”. حدود 17 هزار نفر پای این پست پیام گذاشته و نزدیک 320 هزار نفر هم آن را پسندیده‌اند که البته یکی از کسانی که زیر این پست کامنت گذاشته، Bizarrap است یعنی همان کسی که در کانال یوتیوبی خود آهنگ جدید شکیرا منتشر کرد.

هشتگ دیگری که به شکیرا ارتباط دارد، #smqsy است. این هشتگ متعلق به گروهی از مادران است که با وجود داشتن فرزند، از همسر خود جدا شده‌اند. آنها جامعه‌ای هستند که در این روزها به شدت از شکیرا حمایت می‌کنند و البته خواننده کلمبیایی هم به حمایت آنها پاسخ جانانه‌ای داده است.

آتش جنگ شکیرا و تیم کاسیو در شبکه‌های اجتماعی

کاملا واضح است که شبکه‌های اجتماعی بین حامیان شکیرا و تیم کاسیو که بیشتر به عنوان طرفداران پیکه شناخته می‌شوند، تقسیم شده است. بعید است آتش این درگیری به زودی خاموش شود و اگر هم شکیرا و پیکه و تیم طرفدارش کاسیو کوتاه بیایند، هوادارانشان آتش جنگ را در شبکه‌های اجتماعی روشن نگه می‌دارند. ضمن آنکه این اختلاف به یک چالش اقتصادی برای دو طرف و شرکت‌هایی که با آنها همکاری می‌کنند هم تبدیل شده است.

درباره دعوای پیکه و شکیرا بیش تر بخوانید:

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.