شرایط سخت ستاره سابق بارسلونا در زندان + عکس

درخواست همسر دنی از رسانه‌ها: درکمان کنید!

0 52

اولین شب حضور ستاره سابق بارسلونا در زندان به سختی سپری شده است.

به گزارش سرخ نیوز، دنی آلوز اولین شب خود را در زندان برایان یک گذراند. ستاره برزیلی سابق بارسلونا متهم به آزار جنسی یک زن در اسپانیا است. او با این اتهام و بدون وثیقه در زندان به سر می برد.

به گزارش رسانه‌های محلی کاتالونیا، این بازیکن برزیلی بعد از انتقال به زندان به قدری ناراحت و برافروخته است که به سختی غذا می خورد. او که در این مدت مورد معاینات متعدد پزشکی و روانشناسی قرار گرفته، در عرض کمتر از 24 ساعت که در زندان به سر می برد، نسبتا آرام بوده اما مشخص است که از نظر روحی با بحران بزرگی روبرو شده و مغزش به شدت درگیر است.

گزارش شده که او از حق تماسی که با نزدیکان خود در زندان داشته محروم شده است؛ چرا که شماره تلفن هیچ یک از این افراد را نتوانسته به خاطر بیاورد. او تا زمان محاکمه، چندین ماه در زندان برایان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  اظهار نظر جنجالی برادر مسی / قبل از مسی کسی بارسلونا را نمی شناخت !

جوانا، همسر دنی آلوز نیز پس از زندانی شدن او روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد؛ چرا که دستگیری آلوز تنها چند روز بعد از مرگ مادرش رخ داده است. او از رسانه ها خواست تا در این مدت به حریم خصوصی خانواده‌اش احترام بگذارند و افزود: “مادرم یک هفته پیش فوت کرد. من هنوز با این موضوع کنار نیامده بودم که وضعیت عذاب بخش شوهرم پیش آمد.من دو ستون زندگی ام را از دست دادم. به جای این که این هفته دنبال خبر بگردید، کمی همدلی داشته باشید!”

این ترس در اسپانیا وجود دارد که دنی آلوز در صورت آزادی، از ادامه فرآیند محاکمه طفره برود؛ به ویژه که او برزیلی است. برزیل توافقنامه استرداد با اسپانیا ندارد، که این خطر را افزایش می دهد که بازیکن سابق بارسا سعی کند از عدالت اسپانیا فرار کند و به کشور مبدأ خود پناه ببرد، بدون اینکه برزیل وظیفه ای برای بازگرداندن او داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  گزارش بازی تراکتور مقابل هوادار تهران / پیش روی چراغ خاموش شاگردان خمز

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.