آرسنال برای جذب جورجینیو دست به کار شد

اتفاقی جنجالی در انگلیس

0 48

ممکن است هافبک تیم ملی ایتالیا، یاغی جدید لندن باشد

به گزارش سرخ نیوز، آرسنال شانس اول قهرمانی لیگ برتر انگلیس محسوب می‌شود و میکل آرتتا برای تقویت تیمش در مسیر قهرمانی، بسیار مصر است.

آرسنالی‌ها برای تقویت در پست‌های هجومی، دست روی میخائلیو مودریک گذاشتند و به توافقات خوبی نیز با این بازیکن دست یافتند اما رقیب همشهری آن‌ها یعنی چلسی، در لحظات آخر او را هایجک کرد و این وینگر خوش‌نقش اوکراینی را به سمت آبی شهر لندن کشاند. توپچی‌ها نیز خیلی سریع دست به کار شدند و لئاندرو تروسارد، وینگر بلژیکی برایتون را جذب کردند.

این اما تنها خواسته میکل آرتتا نبود و او خواهان تقویت خط هافبک تیمش نیز شده بود. آرسنالی‌ها ابتدا به سراغ جذب مویسس کایسدو، هافبک اکوادوری برایتون رفتند اما پیشنهاد‌های ۶۰ و سپس ۷۰ میلیونی آن‌ها رد شد و به‌نظر می‌رسد برایتونی‌ها به هیچ قیمتی حاضر به فروش ستاره خط هافبک خود، حداقل در این پنجره نقل و انتقالاتی نداشته باشند.

بیشتر بخوانید:  گل اول استقلال مقابل ذوب آهن توسط مهدی قائدی

در ساعات پایانی نقل و انتقالات، آرسنالی‌ها که به‌نظر از جذب کایسدو ناامید شده‌اند، به دنبال گزینه جذابی هستند و او کسی نیست جز جورجینیو، هافبک ایتالیایی و ۳۱ ساله باشگاه چلسی.

آرسنال برای جذب جورجینیو دست به کار شد

چلسی و آرسنال رقبای دیرینه هم محسوب می‌شوند و معمولا نقل و انتقال بازیکن، آن هم به صورت مستقیم بین این دو باشگاه صورت نمی‌گیرد اما در حال حاضر، منافع آنطور حکم می‌کند که این معامله صورت بگیرد. آرسنال هافبک می‌خواهد و چلسی که پنجره‌ای نقل و انتقالاتی بسیار شلوغ و پرخرج را گذرانده، نیاز به کسب درآمد برای حفظ تراز مالی نیاز دارد.

فابریتزیو رومانو، گزارشگر مشهور حوزه نقل و انتقالاتی از آغاز مذاکرات بین دو باشگاه خبر داده است و به‌نظر می‌رسد که آبی‌های لندن آماده فروش هافبک با سابقه خود باشند اما این انتقال، اصلا ارزان نخواهد بود چرا که چلسی به دنبال کسب درآمد است.

این انتقال تنها در صورتی به سرانجام خواهد رسید که آرسنال در جذب کایسدو از برایتون ناکام بماند که شواهد حاکی از آن است که هافبک اکوادوری راهی لندن نخواهد شد و توپچی‌ها گزینه‌های جایگزین، از جمله جورجینیو را در نظر خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی مس رفسنجان 0 پرسپولیس 1

جورجینیو بیش از ۲۰۰ بازی برای چلسی انجام داده و به قهرمانی لیگ اروپا، لیگ قهرمانان اروپا، سوپرکاپ اروپا و جام جهانی باشگاه‌ها دست یافته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.