مربی آلومینیوم: اخراج بیرانوند ما را هم بهم ریخت

نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

0 44

وحید فاضلی مربی آلومینیوم اراک در خصوص تساوی مقابل پرسپولیس اعلام کرد: شاید اخراج بیرانوند، بازیکنان ما را به حالت اشباع رساند.

به گزارش سرخ نیوز، وحید فاضلی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک،‌ با اشاره به اظهارنظرها پیرامون قضاوت مرتضی منصوریان اظهار داشت:

بازی چشم‌نواز تیم ما در نیمه اول به خاطر اعتراض به داوری‌ها گم شده است؛ خواهش می‌کنم به این موضوع اشاره کنید. ما برنامه داشتیم و روی نقاط ضعف پرسپولیس کار کرده بودیم. موقعیت‌هایی روی دروازه این تیم به وجود آوردیم و ضربات ایستگاهی به دست آوردیم.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنان آلومینیوم اراک گفت:

روی انتقال توپ و این مسئله که پرسپولیسی‌ها هنگام مالکیت میدان بسیار باز بازی می‌کنند، برنامه داشتیم. به این نکات اشاره کنید تا زحمت بچه‌های ما نادیده گرفته نشود. اخراج بیرانوند هم کاری برنامه‌ریزی شده پشت مدافعان پرسپولیس بود و ما خیلی تاکتیکی بازی کردیم.

مربی آلومینیوم اراک در این باره که مهدی رحمتی گفته بود شاگردانش در صورت اخراج نشدن علیرضا بیرانوند به پیروزی می‌رسید، گفت:

تیم ما با این اخراج به‌هم ریخت و رحمتی درست می‌گفت. امروز وقتی سپاهان ۱۰نفره بود، دو گل به گل‌گهر زد و شاید اخراج بیرانوند، بازیکنان ما را به حالت اشباع رساند.

فاضلی با بیان اینکه آلومینیوم نتوانست برنامه‌های خود را در زمین اجرا کند، گفت:

بازیکنان جدید آلومینیوم زحمت زیادی کشیدند، اما هنوز با سایر نفرات هماهنگ نشده‌اند و ریتم تیم به این خاطر به‌هم ریخت.

بیشتر بخوانید:  شکایت سرمربی تیم ملی برزیل از گزارشگر تلویزیونی
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.