منچسترسیتی به نقض قوانین مالی محکوم شد!/ کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین تر؟

سرنوشت یوونتوس در انتظار سیتیزن ها

0 101

دقایقی پیش باشگاه منچسترسیتی به نقض قوانین مالی از سوی لیگ برتر فوتبال انگلیس محکوم شد!

به گزارش سرخ نیوز، پس از شروع تحقیقات از چهار سال پیش، باشگاه منچسترسیتی دقایقی پیش از سوی لیگ برتر فوتبال انگلیس به نقض قوانین مالی متهم شد.

در صورت تایید این تخلفات جریمه‌های سنگینی همچون سقوط به دسته پایین‌تر، کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شامل این باشگاه خواهد شد.

منچسترسیتی به نقض قوانین مالی محکوم شد! کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین تر؟

آبی‌ها در پنج سال گذشته به لطف هزینه‌های کلان که به تیم تحت هدایت پپ گواردیولا این امکان را می‌دهد تا در چند جبهه رقابت کنند، چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده‌اند. شیخ منصور مردی است که به سرمایه گذاری در سیتی ادامه می دهد و این مالک میلیاردر، سرمایه قابل توجهی را در داخل و خارج از زمین در طول 14 سال تصدی خود به باشگاه تزریق کرده است.

لیگ برتر فوتبال، منچسترسیتی را زیر نظر داشت و تصمیم گرفت که پس از برخورد به تعدادی از تخلفات، اقدامات لازم را انجام دهد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی آلمان 2 بلژیک 3

منچسترسیتی به نقض قوانین مالی محکوم شد! کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین تر؟

در بیانیه ای لیگ برتر که در وب سایت رسمی آن منتشر شده، آمده است: «طبق قانون لیگ برتر W.82.1، لیگ برتر تأیید می‌کند که امروز تعدادی از موارد ادعایی نقض قوانین لیگ برتر توسط باشگاه منچسترسیتی شناسایی شده و به کمیسیون تحت قوانین لیگ برتر W.3.4 ارجاع داده می‌شود.»

در ادامه بیانیه آمده است: «کمیسیون‌ها مستقل از لیگ برتر و باشگاه‌های عضو هستند. اعضای کمیسیون توسط رئیس مستقل هیئت قضایی لیگ برتر مطابق با قوانین لیگ برتر W.19، W.20 و W.26 منصوب می‌شوند. روند رسیدگی به کمیسیون، مطابق با قانون W.82 لیگ برتر، محرمانه خواهد بود و به صورت خصوصی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. طبق قانون W.82.2 لیگ برتر، حکم نهایی کمیسیون در وبسایت لیگ برتر منتشر خواهد شد. لیگ برتر تا اطلاع ثانوی هیچ اظهار نظری در رابطه با این موضوع نخواهد کرد.»

منچسترسیتی به نقض قوانین مالی محکوم شد! کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین تر؟

سیتی اکنون در انتظار حکم و اقدامات احتمالی پس از آن است در حالی که تیم گواردیولا در تلاش برای کسب قهرمانی دیگر لیگ برتر، جام حذفی است و برای فتح لیگ قهرمانان اروپا نیز همچنان شانس دارد و باید در یک هشتم نهایی برابر لایپزیش به میدان برود.

بیشتر بخوانید:  برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر انگلیس: افطاری باشگاه چلسی به مسلمانان روزه دار + عکس
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.