قانون لالیگا علیه بارسلونا ؛ قرارداد جدید گاوی روی هوا!

دادگاه رای به ابطال قرارداد داد

0 96

پس از شکایت تباس ، دادگاه اسپانیا رأی به لغو تمدید قرارداد بارسلونا با گاوی داده است و به این ترتیب لالیگا برنده ماجرا خواهد بود.

به گزارش سرخ نیوز، بارسلونا با مشکل جدید و بزرگی روبه‌رو شده است. مسئله‌ای که ممکن است آینده گاوی را تحت تأثیر قرار دهد. داستان از این قرار است که لالیگا به تازگی قانونی را وضع کرده که برای ثبت قراردادهای جدید، باشگاه‌ها باید سقف دستمزدهای خود را نه تنها برای فصل جاری، بلکه برای دو فصل آینده نیز تعدیل کنند.

لالیگا در نوامبر ۲۰۲۲، این قانون جدید را وضع کرد. این قانون تمامی باشگاه‌هایی را که از «اهرم‌های اقتصادی» استفاده کرده‌اند، موظف می‌کند در صورت تمایل به ثبت قرارداد جدید، طرح پیچیده‌ای را ارائه کنند. پس از اینکه بارسلونا تمدید قرارداد گاوی را اعلام کرد، خاویر تباس و لالیگا از این باشگاه شکایت کردند و حالا بارسایی‌ها اخبار بدی پیرامون این موضوع دریافت کرده‌اند.

رسانه رلوو مدعی شده که پس از شکایت تباس، دادگاه اسپانیا رأی به لغو تمدید قرارداد بارسلونا با گاوی داده است و به این ترتیب لالیگا برنده ماجرا خواهد بود. گفته می‌شود وکلای بارسا با یک روز تاخیر قرارداد پسر طلایی فوتبال اروپا را به ثبت رسانده‌اند و به همین دلیل دادگاه رأی به لغو تمدید قرارداد داده است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی لایپزیش 2 آینتراخت فرانکفورت 0

بارسلونا برای ثبت دستمزد جدید گاوی در حساب‌های پایان فصل مشکل بزرگی خواهد داشت. به همین دلیل قبلا سعی کرده بودند آن را ثبت کنند. این در حالی است که در لالیگا، تنها بارسلونا اهرم‌های اقتصادی را فعال کرده بود و عملا این قانون لالیگا تنها بارسا را هدف قرار داده است.

با تصمیم قاضی مبنی بر ابطال ثبت گاوی به عنوان بازیکن تیم اصلی، او می‌تواند به بازی برای تیم اصلی بارسلونا ادامه دهد اما این امر تحت قرارداد سابق این بازیکن به عنوان بازیکن تیم بارسا B صورت خواهد گرفت. در نتیجه گاوی در ادامه فصل مجدداً با پیراهن شماره 30 برای بارسلونا به میدان خواهد رفت و فعلاً نمی‌تواند پیراهن شماره 6 را بر تن کند.

آلبرت روخی خبرنگار رلوو گفته است که گاوی حقوق قدیمی خود را مانند بازیکنان تیم جوانان دریافت می‌کند، یعنی حتی کمتر از بازیکنان ذخیره. اما در مورد آینده او آرامش وجود دارد و این بازیکن فقط به تمدید فکر می‌کند.

بیشتر بخوانید:  ژاوی: از بازگشت مسی به بارسلونا، هیجان‌زده خواهم شد
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.