تمجید اینزاگی از خط حمله یاران طارمی

اژدها با طارمی افعی ها را شکست می دهد؟

0 11

سیمونه اینزاگی سرمربی تیم اینتر میلان به تیمش هشدار داد که مراقب خط حمله تیم پورتو در بازی امشب لیگ قهرمانان اروپا باشند.

به گزارش سرخ نیوز، تیم فوتبال پورتو امشب از ساعت 23:30 در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان اینتر است.

پورتو به همراه مهدی طارمی در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر شکست خورده و در این بازی به دنبال پیروزی و راهیابی به مرحله بعد است.

اینتر این روزها شرایط خوبی ندارد و در بازی اخیرش در سری آ مقابل تیم قعرجدولی اسپتزیا شکست خورد به همین خاطر اینزاگی سرمربی افعی ها زیر فشار قرار دارد.

تمجید اینزاگی از خط حمله یاران طارمی

اینزاگی قبل از دیدار با پورتو گفت:

 شکست مقابل اسپزیا؟ انتقادات را فراموش کنید و برای دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا هدف گذاری کنید. این یک فرصت برای ماست. ما باید یک جهش به جلو داشته باشیم. می خواهیم نسبت به کاری که در سال گذشته انجام دادیم، پیشرفت کنیم. نیمه اول را پس از بازی سن سیرو به خانه آوردیم، حالا باید توانایی خودمان را ثابت کنیم.

وی افزود:

پورتو هم مثل ما در لیگ پرتغال در رده دوم قرار دارد. نباید انتقادات را زیاد کنیم بلکه باید تمام تمرکز خود روی بازی پورتو بگذاریم. می دانیم پورتو خط حمله قدرتمندی دارد و باید در ابتدا گل نخوریم و سپس به دنبال گلزنی باشیم.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی ناپولی 2 سمپدوریا 0
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.