ستاره مصدوم پرسپولیس در کنار بغداد بونجاح + عکس

ادامه روند درمان پورعلی گنجی در قطر

0 29

مرتضی پورعلی گنجی راهی قطر شده تا در کمپ اسپایر و زیر نظر متخصص روند درمان خود را دنبال کند و بتواند هر چه زودتر شرایط بازگشت را به دست بیاورد.

به گزارش سرخ نیوز، مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس که در دیدار مقابل سپاهان در برخوردی که با شهریار مغانلو مصدوم شد، در ادامه راهی بیمارستان شد تا مراحل درمانی خود را دنبال کند.

پورعلی گنجی بعد از مرخصی از بیمارستان و در شرایطی که با تجویز پزشک باید گارد محافظ گردن را فعلا برای پشت سر گذاشتن این آسیب‌دیدگی داشته باشد، راهی قطر شده تا در کمپ اسپایر و زیر نظر متخصص کار را دنبال کند و بتواند هر چه زودتر شرایط بازگشت را به دست بیاورد.

مدافع پرسپولیس امروز در کمپ اسپایر با ستاره فوتبال السد دیدار داشت و عکس یادگاری نیز گرفتند. بغداد بونجاح ستاره گلزن السد قطر که سابقه بارها تقابل با پرسپولیس ایران را در لیگ قهرمانان آسیا دارد، در کنار مرتضی پورعلی گنجی این تصویر یادگاری را ثبت کردند. پورعلی گنجی البته در زمان حضورش در السد با بونجاح هم‌تیمی بوده است.

باید در نهایت دید چه زمانی مراحل درمانی پورعلی گنجی تکمیل خواهد شد و او با بازگشت به ایران، تمرینات گروهی با سرخ‌پوشان را برای همراهی تیم در ادامه فصل دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  ستاره پرسپولیس رکورد لوکا مودریچ را هم شکست؛ او در حد بازیکنان اروپایی است!

ستاره مصدوم پرسپولیس در کنار بغداد بونجاح + عکس

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.