دلیل تعویض ارلینگ هالند فاش شد: به خاطر مسی!

هالند در کنار مسی قرار گرفت

0 228

ارلینگ هالند توقع داشت که پپ گواردیولا او را در بازی دیشب منچسترسیتی مقابل لایپزیش تعویض نکند و اجازه دهد تا 6 گل (دبل هتریک) را به ثبت برساند و رکوردی تاریخی را از آن خود کند.

به گزارش سرخ نیوز، ارلینگ هالند همه کاری پیروزی 7-0 تیمش مقابل لایپزیش بود که به صعود مقتدرانه سیتی به جمع هشت تیم نهایی چمپیونزلیگ انجامید. او در عرض 57 دقیقه 5 گل زد و در دقیقه 63 تعویض شد تا از ثبت رکوردی جدید و خارق العاده در تاریخ این رقابت ها ناکام بماند.

ببینید: خلاصه بازی منچسترسیتی ۷ لایپزیش ۰

پیش از این تنها دو بازیکن در تاریخ چمپیونزلیگ موفق به ثبت گلات شده بودند که یکی از آنها لیونل مسی است. هالند به عنوان سومین بازیکن به لئو و لوئیز فابیانو ملحق شد و اگر تعویض نمی شد چه بسا می توانست با عبور از آنها اولین دبل هت‌تریک تاریخ چمپیونزلیگ را ثبت کند.

دلیل تعویض ارلینگ هالند فاش شد: به خاطر مسی!

هالند در لحظه خروج از زمین و درست زمانی که پپ او را در آغوش گرفت، چند کلمه ای زیر لب زمزمه کرد. حالت چهره و حرکات دست این بازیکن نشان می داد که او به شوخی از گواردیولا دلیل تعویض شدنش را می پرسد. البته ستاره 22 ساله نروژِی حرفه ای تر از این‌ها بود که واکنشی فراتر از این نسبت به تعویضش نشان داده و شب درخشانش را به حاشیه ببرد.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی سلتاویگو 2 بارسلونا 1
دلیل تعویض ارلینگ هالند فاش شد: به خاطر مسی!
هالند بعد از نمایش درخشانش در این دیدار علاوه بر توپی که طبق سنت مال خود کرد، جایزه بهترین بازیکن زمین را هم دریافت کرد.

پپ در حالی هالند را از زمین بیرون کشید و مانع از عبور احتمالی او از مسی شد که چندی پیش در مقایسه این دو بازیکن گفته بود:

“هالند برای رسیدن به این دستاوردها نیاز به هم تیمی های خود دارد اما مسی به تنهایی قادر به انجام هر کاری است.”

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.