دشان : در مورد بنزما نظری ندارم

0 29

دیدیه دشان امروز حاضر نشد به تنش‌های ایجاد شده اخیر بین خودش و کریم بنزما واکنشی جدید نشان دهد.

به گزارش سرخ نیوز، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، هفته قبل برای اولین بار درباره ماجرای ترک اردوی تیم ملی این کشور توسط کریم بنزما در جام جهانی 2022 قطر واکنش نشان داد و اعلام کرد بعد از مشخص شدن میزان مصدومیت بنزما تصمیم نهایی برای ترک قطر توسط خود این ستاره گرفته شده است.

این ادعای دشان اما باعث عصبانیت کریم بنزما شد. او به فاصله کمی بعد از منتشر شدن مصاحبه سرمربی تیم ملی فرانسه به صحبت‌های او از طریق شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد. بنزما با انتشار یک استوری اینستاگرامی از ایموجی دلقک استفاده کرد و نوشت: «چطور جرئت می‌کنی! دیدیه، شب به خیر.» کریم سپس وعده داد که به زودی همه چیز را برای مردم توضیح خواهد داد.

دشان : در مورد بنزما نظری ندارم

امروز وقتی از دشان در مورد واکنش تند کریم بنزما سوال شد، او پاسخ داد: «من از شبکه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنم. اخیراً این فرصت را داشتم که نظر خودم را بیان کنم و بگویم چه اتفاقی افتاده است. این برای من موضوعی مختومه است و دیگر چیزی برای اظهار نظر ندارم. البته همه شما آزاد هستید که در این مورد بحث کنید. دیگر از من حرفی در مورد بنزما فراتر از آنچه امروز پاسخ دادم، نخواهید شنید. من آن روز گفتم که چه اتفاقی افتاد و اکنون این قضیه چیزی مربوط به گذشته است.»

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی دورتموند 2 ماینتس 2
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.