فدراسیون فوتبال اسپانیا ؛ شاکی جدید پرونده اتهام باشگاه بارسلونا

0 33

نهاد حاکم بر فوتبال اسپانیا نیز به فهرست شاکیان پرونده اتهام باشگاه بارسلونا به پرداخت رشوه به یکی از مسئولان سابق کمیته داوران این کشور اضافه شد.

به گزارش سرخ نیوز، پس از باشگاه رئال مادرید و دولت اسپانیا، اکنون فدراسیون فوتبال این کشور هم به فهرست افراد و نهادهای خواهان رسیدگی به پرونده اتهام باشگاه بارسلونا به پرداخت رشوه به خوس ماریا انریکس نگریرا، نایب رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا اضافه شده است.

باشگاه بارسلونا متهم است که در دوره ریاست رئیس سابقش خوسه ماریا بارتومئو به نگریرا ارقامی را به‌صورت مخفیانه پرداخت کرده تا گزارش‌های داوری بازی‌های لالیگا را دریافت کند.

این پرونده شاکیانی دارد که مهم‌ترین آن‌ها باشگاه رئال مادرید و کمیته نظارت‌بر ورزش اسپانیا است. اکنون فدراسیون فوتبال اسپانیا هم برای رسیدگی به این پرونده اعلام آمادگی کرده است.

این فدراسیون در بیانیه‌ای رسمی، نوشته است:

فدراسیون فوتبال اسپانیا از همان نخستین روزهای به جریان افتادن پرونده، با مقامات مربوطه برای انجام تحقیقات همکاری لازم را داشته است، اگرچه اتفاقات رخ داده مربوط به دوران ریاست، تیم مدیریتی سابق فدراسیون است. فدراسیون فوتبال اسپانیا با تعهدی بدون قیدوشرط آماده‌ است که مقامات قضایی را تا پایان رسیدگی به این پرونده همراهی کند اما درعین حال لازم می‌داند که از تمام طرفین مرتبط با این پرونده بخواهد از ایجاد تنش علیه گروه قضات خودداری کنند؛ چراکه این تنش برازنده فوتبال نیست. برای برقراری عدالت و صدور احکام متناسب با تخلفات صورت‌گرفته درصورت اثبات، به زمان نیاز است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی ناپولی 2 سمپدوریا 0
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.