آینده نامعلوم کان در بایرن مونیخ: جلسه مهم به تعویق افتاد!

0 15

جلسه شورای سرپرستی باشگاه بایرن مونیخ که گفته می‌ شد درباره سرنوشت اولیور کان تصمیم‌ گیری خواهد کرد به تعویق افتاد.

به گزارش سرخ نیوز، سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ با اطلاعیه‌ای کوتاه خبر از تعویق برگزاری جلسه شورای سرپرستی باشگاه داد. اطلاعیه‌ای که در آلمان موجی خبری به راه انداخته است.

در اطلاعیه بایرن مونیخ که در سایت باشگاه منتشر شده چنین آمده است: “شورای سرپرستی بایرن مونیخ مجمع عادی خود را که قرار بود در تاریخ 22 ماه مه برگزار شود به تعویق انداخت. جلسه بعدی در تاریخ 30 مه 2023 برگزار خواهد شد. ”

علت خبرساز شدن تصمیم بایرن مونیخ این بود که جلسه شورای سرپرستی بر خلاف نامش یک جلسه عادی نبود. چرا که در این جلسه قرار بود درباره آینده اولیور کان، مدیر عامل باشگاه، تصمیم‌‌گیری شود. در عین حال مدیران ارشد باشگاه قصد داشتند درباره حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه، هم تصمیم‌گیری کنند.

این جلسه قرار بود در روز 22 مه پیش از برگزاری هفته 34 بوندس‌لیگا برگزار شود که بایرن مونیخ در این هفته در خانه کلن به میدان خواهد رفت. علت اینکه هر ساله جلسه شورای سرپرستی در این تاریخ برگزار می‌شود این است که مدیران باشگاه معمولا به محض پایان ماه مه به تعطیلات می‌روند و در نتیجه جلسه مجمع همیشه یک هفته قبل در روز بیست و دوم برگزار می‌شد.

بیشتر بخوانید:  خط قرمز توخل روی نام‌های بزرگ؛ بایرن از ستاره خالی می‌شود

اما این بار همه چیز فرق می‌کند. کورس قهرمانی در بوندس‌لیگا داغ‌تر از همیشه است و به احتمال زیاد تکلیف قهرمان تا هفته پایانی فصل مشخص نخواهد شد.

بایرن مونیخ از زمانی که سرمربی خود یولیان ناگلزمان را به شکلی غیرمنتظره اخراج کرد و توماس توخل را به کار گرفت با بحران مواجه شده است. بحرانی که با حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی و نتایج بد در بوندس‌لیگا اولیور کان را با خطر اخراج مواجه کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.