غارت تیم قهرمان آغاز شد؛ یوونتوس قلب ناپولی را می‌خواهد

0 19

عملکرد ضعیف آلگری، مدیران یوونتوس را نسبت به آینده تیم‌شان با این سرمربی، مردد کرده است.

به گزارش سرخ نیوز، حذف از لیگ اروپا باعث شده تا مدیران یوونتوس به شکلی جدی گزینه کنار گذاشتن ماسیمیلیانو آلگری از هدایت این تیم را در نظر بگیرند. کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی ناپولی که به زودی به یوونتوس ملحق می‌شود، قصد دارد لوچانو اسپالتی را هم با خودش به این تیم ببرد.

جونتولی تا ژوئن 2024 با ناپولی قرارداد دارد ولی همین حالا هم با یوونتوس به توافق رسیده تا در این باشگاه مشغول به کار شود. مدیر 51 ساله ناپلی‌ها تنها منتظر چراغ سبز آئورلیو دی‌لورنتیس، رییس ناپولی است تا به تیم رقیب ملحق شود. البته به نظر می‌رسد دی‌لورنتیس تمایلی ندارد او را به رقیب جدی ناپولی در لیگ بدهد.

به هر حال، جونتولی معتقد است چرخه کارش در ناپولی به پایان رسیده و می‌خواهد دوران جدیدی را در یوونتوس آغاز کند، اما ظاهرا قصد ندارد تنهایی به تورین برود، بلکه می‌خواهد اسپالتی را هم با خودش ببرد.

غارت تیم قهرمان آغاز شد؛ یوونتوس قلب ناپولی را می‌خواهد

لوچانو اسپالتی در یک چرخش غافلگیر کننده در آستانه ترک شهر ناپل است و گفته می‌شود او از طرز برخورد باشگاه ناپولی با خودش ناراضی است؛ اما ممکن است حقیقت در این نهفته باشد که او دوست دارد همراه جونتولی روانه یووه شود و به همین دلیل دی‌لورنتیس در مصاحبه‌اش با روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: «من بال‌های او را قیچی نمی‌کنم.»

بیشتر بخوانید:  واکنش حبیب نورماگومدوف به خداحافظی زلاتان ابراهیموویچ ؛ او یک افسانه بود

مکس آلگری تا سال 2025 با یوونتوس قرارداد دارد اما به نظر می‌رسد مدیران این باشگاه از وضعیت تیم در لیگ و حذف از نیمه نهایی لیگ اروپا ناراضی باشند.

بیشتر بخوانید:

معجزه اسپالتی در ناپولی / پارتنوپی چطور بعد از ۳۳ سال در آستانه قهرمانی قرار گرفت؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.