کشتی رومن کوتوزوف روسیه/ تلاش 2 نماینده ایران برای کسب مدال برنز

0 20

در جریان مسابقات کشتی فرنگی رومن کوتوزوف امروز 4 نماینده کشورمان به روی تشک رفتند که در نهایت ابوالفضل شهرکی نیا و علی اکبر عبدی به دیدار رده بندی رسیدند.

به گزارش سرخ نیوز، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رومن کوتوزوف در شهر سوزدال کشور روسیه در حال برگزاری است و فردا یکشنبه با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

در جریان مسابقات پنج وزن نخست، ۴ نماینده زیر ۲۳ سال ایران به میدان رفتند که ابوالفضل شهرکی نیا در وزن ۶۰ کیلوگرم و علی اکبر عبدی در وزن ۸۷ کیلوگرم به دیدار رده بندی راه یافتند و عصر امروز برای کسب مدال برنز به به ترتیب به مصاف گالیم کامدوناساروف از قزاقستان و کریل ماسکوویچ از بلاروس می روند.

عارف جرکنی در وزن ۶۳ کیلوگرم و عارف حبیب اللهی در وزن ۷۷ کیلوگرم دیگر نمایندگان ایران بودند که با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

امروز و در مسابقات پنج وزن دوم کیانوش شمشیری در وزن ۵۵ کیلوگرم، امین جبالی فر در وزن ۶۷ کیلوگرم، امیرحسین حاجی پور الیاسی در وزن ۷۲ کیلوگرم، سید محمد چوبچیان در وزن ۸۲ کیلوگرم و ابوالفضل سید مهدوی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفته اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.