استقلال 3- نساجی مازندران 1/ تیم مطهری حرفی برای گفتن نداشت! + ویدئو

جدال تیم های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ ایران با نتیجه سه بر یک به سود آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید.
کدخبر (67033) | 19 شهریور 1401 | ساعت 15:00
0 215
استقلال 3- نساجی مازندران 1/ تیم مطهری حرفی برای گفتن نداشت! + ویدئو
جدال تیم های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ ایران با نتیجه سه بر یک به سود آبی پوشان پایتخت به اتمام رسید.

به گزارش سرخ نیوز، استقلال در چارچوب دیداری از هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی، نساجی مازندران را شکست داد. آبی پوشان پایتخت با این برد 11 امتیازی شده و موقتا به رده سوم جدول لیگ برتر رسیدند.  

اطلاعات بازی:

شنبه ۱۴۰۱/۰۶/19- ورزشگاه آزادی تهران- ساعت 17:30  

تیم داوری:

یاسر همرنگ، کمک‌ها: محمد عطایی و علی اکبر نوری، داور چهارم: سعید رحیمی مقدم- ناظر: رضا سخندان  

اتفاقات بازی:

جدال حمید مطهری با ریکاردو ساپینتو و استقلالی ها بر جذابیت های این بازی می افزاید. بانوان هوادار تیم نساجی نیز همچون استقلالی ها در ورزشگاه آزاد حضور پیدا کردند. محمدحسین زواری هافبک مصدوم استقلال و سینا سعیدی‌فر دروازه‌بان آبی‌ها که در لیست بازی امروز حضور ندارند، با لباس شخصی در ورشگاه حاضر شدند تا تماشاگر این مسابقه باشند. استقلال نساجی

کارت زرد:

استقلال: پیمان بابایی (3)ریکاردو  ساپینتو (3)، روزبه چشمی(10) نساجی مازندران: امیر مهدی جانملکی (47)، حمید مطهری(50)  

کارت قرمز:

نساجی: امیرمهدی جانملکی (۴۸)

شرح گل ها:

دقیقه ۴- پیمان بابایی: به فاصله کمتر از یک دقیقه اشتباه دوباره حردانی در دور کردن توپ باعث شد باز هم پیمان بابایی با حقیقی تک به تک شود و بعد از جا گذاشتن حقیقی توپ را وارد دروازه کند. دقیقه 45- کوین یامگا: ارسال مهدی قائدی به تیر اول باعث برخورد توپ با دست علی شجاعی شد و داور فوراً نقطه پنالتی را نشان دهد. کوین یامگا پشت توپ قرار گرفت و توپ را خلاف جهت علیرضا حقیقی وارد دروازه نساجی کرد. دقیقه 50- محمد محبی: کار ترکیبی زیبای بازیکنان استقلال مهدی قائدی را در محوطه نساجی صاحب توپ کرد و پاس در عرض این بازیکن محمد محبی را مقابل حقیقی تک به تک کرد و او با ضربه بغل پا دروازه نساجی را باز کرد. دقیقه 81- ایوب کلانتری: اشتباه حسینی در دادن پاس به عارف غلامی و سماجت فرزاد زامهران باعث برخورد بین زامهران و غلامی درون محوطه استقلال شد و داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. ایوب کلانتری پشت توپ قرار گرفت و توپ را به گوشه دروازه فرستاد.  

دقایق حساس:

دقیقه ۳: اشتباه مدافعین نساجی باعث شد توپ به پیمان بابایی در محوطه جریمه برسد ولی در ادامه برخورد با صابر حردانی باعث شد تا داور به دلیل تمارض به او کارت زرد بدهد. دقیقه ۱۰: بازی مهدی قایدی درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با جا گذاشتن یک بازیکن پاس کات بک را به شش قدم نساجی فرستاد ولی توپ او توسط مدافعین نساجی برگشت داده شد دقیقه ۱۱: ضربه از راه دور رضا جعفری در اختیار سید حسین حسینی دروازه بان استقلال قرار گرفت. دقیقه ۳۶: ارسال از جناح راست به درون محوطه استقلال با ضربه سر ابراهیمی و برخورد او با مدافع آبی‌پوش همراه بود ولی توپ با اختلاف به بیرون رفت و داور اعتقادی به خطا نداشت. دقیقه ۳۹: پاس در عمق سیلوا، چشمی را در مقابل حقیقی تک به تک کرد ولی دروازه‌بان نساجی قبل از بازیکن استقلال به توپ رسید و آن را مهار کرد. دقیقه ۴۱: پاس پشت مدافعان برای محمد محبی با کنترل خوب این بازیکن همراه بود اما جانملکی قبل از اینکه محبی به توپ ضربه بزند، توپ را از منطقه خطر دور کرد. دقیقه ۴۷: پیمان بابایی با سرعت بالا در فضای پشت مدافعان نساجی فرار کرد اما امیرمهدی جانملکی با خریدن یک کارت زرد چسبیده به محوطه جریمه مهاجم استقلال را سرنگون کرد. در ادامه قایدی پشت توپ قرار گرفت ولی ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت. دقیقه ۶۰: ضربه راه دور از سجاد شهباززاده بعد از برخورد با مدافعان نساجی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به کرنر رفت. دقیقه ۶۲: آرش رضاوند با نفوذ به محوطه نساجی و جا گذاشتن مدافع این تیم ضربه خود را به سمت دروازه نساجی زد که توپ بعد از برخورد با تیرک دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۶۴: مهاجم آبی‌پوش وارد محوطه تیم شمالی شد ولی ضربه او را حقیقی در موقعیت تک به تک به خوبی برگشت داد. دقیقه ۶۷: سجاد شهباززاده با کنترل خوب توپ، دو مدافع نساجی را جا گذاشت و ضربه خود را به سمت دروازه حقیقی زد که با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۷۲: ارسال استقلال از جناح راست و ضربه سر سعید مهری در بدو ورودش به زمین، در اختیار علیرضا حقیقی قرار گرفت. دقیقه ۷۳: ضد حمله سریع بازیکنان استقلال باعث شد در موقعیت سه به سه قرار بگیرند و ما بازیکنان استقلال قدر این موقعیت را ندانستند و توپ از منطقه خطر دور شد. دقیقه ۸۷: حرکت در عرض و ضربه رضا میرزایی از روی قوس محوطه جریمه به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۹۰: ضد حمله بازیکنان استقلال و نفوذ و ارسال رضا میرزایی از جناح چپ با کنترل خوب یامگا و ضربه او در محوطه نساجی همراه بود ولی علیرضا حقیقی توپ را به خوبی با پای چپ خود دور کرد. در ادامه و از پشت محوطه ضربه میرزایی توسط ابراهیمی از روی خط دروازه نساجی دور شد. دقیقه ۹۳ : حضور پر تعداد بازیکنان استقلال در محوطه نساجی و موقعیت خطرناک اما این توپ از بالای دروازه و بعد از برخورد با مدافعین نساجی به کرنر رفت. دقیقه ۹۵: نفوذ میرزایی از جناح چپ محوطه نساجی و پاس کات بک او به یامگا که ضربه این بازیکن از بالای دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت. استقلال نساجی

ترکیب بازیکنان استقلال و نساجی مازندران:

صالح حردانی، سیاوش یزدانی، سعید مهری، سجاد شهباززاده، زبیر نیک نفس، رضا میرزایی، ارسلان مطهری مانند بازی قبلی نیمکت نشینان استقلال هستند. تنها تغییر لیست بازی امروز حضور جعفر سلمانی در ترکیب اصلی و ابوالفضل جلالی روی نیمکت و همچنین بازگشت علیرضا رضایی است. آرمان رمضانی، محمدحسین مرادمند، امید حامدی‌فر، آمانوف و امیرعلی صادقی دیگر غایبان لیست امروز استقلال هستند.  

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یامگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی(57 سجاد شهباززاده)– مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – محمد محبی(57 صالح حردانی)– مهدی قایدی(57 محمد زبیر نیک نفس)– پیمان بابایی. ترکیب استقلال مقابل نساجی

ترکیب نساجی مازندران:

علیرضا حقیقی - سیدعلیرضا ابراهیمی - امیرمهدی جانملکی - سعید بیگی - صابر حردانی ( ۳۲ متین کریم زاده) - اکبر صادقی(85 محمد شریفی)- ایوب کلانتری - مهرداد عبدی(57 فرزاد زامهران) - علی شجاعی(85 محمدمهدی نظری)- رضا جعفری - کریم اسلامی ( ۵۷ آداما نیان). ترکیب نساجی مقابل استقلال اخبار مرتبط با این بازی: ۰۱/۰۶/19 19:03- یک بوق و یک پرچم به پیمان یوسفی بدهید!  

خلاصه بازی استقلال و نساجی:

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...