برنامه کامل بازی های جام ملت های اروپا - یورو 2024

کدخبر (232158) | 12 آذر 1402 | ساعت 19:56
0 88
برنامه کامل بازی های جام ملت های اروپا - یورو 2024
با انجام قرعه کشی رقابت های جام ملت های اروپا 2024، زمان و برنامه کامل یورو 2024 مشخص شد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مسیر 24 تیمی که قرار است در رقابت‌های یورو 2024 برای رسیدن به جام قهرمانی این مسابقات با یکدیگر رقابت کنند شب گذشته مشخص شد. 

قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴ / اسپانیا و ایتالیا در گروه مرگ

قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴ / اسپانیا و ایتالیا در گروه مرگ

بیشتر بخوانید
11 آذر 1402 | ساعت 21:13
بیشتر بخوانید

از دیدار افتتاحیه که قرار است بین دو تیم آلمان و اسکاتلند در تاریخ 25 خرداد 1403 برگزار شود، تا بازی فینال که بر اساس برنامه اعلام شده در تاریخ 24 تیر سال آینده در شهر برلین برگزار خواهد شد. تکلیف شش گروه برای برگزاری این مسابقات مشخص شده و همه چیز برای یک یوروی جذاب و باشکوه آماده است. 

بر اساس قرعه‌کشی‌ای که شب گذشته در هامبورگ انجام شد، اسپانیا در کنار کرواسی، ایتالیا و آلبانی در گروه B قرار گرفته که حالا به گروه مرگ مشهور است و همه فوتبال‎‌دوستان بی‌صبرانه منتظر تماشای دیدارهای این گروه خواهند بود.

گروه‌بندی کامل تیم‌های حاضر در یورو 2024

گروه A: آلمان (A1)، اسکاتلند (A2)، مجارستان (A3) و سوئیس (A4)
گروه B: اسپانیا (B1)، کرواسی (B2)، ایتالیا (B3) و آلبانی (B4)
گروه C: اسلوونی (C1)، دانمارک (C2)، صربستان (C3) و انگلیس (C4)
گروه D: برنده پلی‌آف A (D1)، هلند (D2)، اتریش (D3) و فرانسه (D4)
گروه E: بلژیک (E1)، اسلوواکی (E2)، رومانی (E3) و برنده پلی‎‌آف B (E4)
گروه F: ترکیه (F1)، برنده پلی‌آف C (F2)، پرتغال (F3) و جمهوری چک (F4)

برنامه کامل بازی های جام ملت های اروپا - یورو 2024

زمان برگزاری جام ملت های اروپا - مسابقات یورو 2024

مرحله گروهی:

جمعه، 25 خرداد 1403: 
آلمان – اسکاتلند (مونیخ)

شنبه، 26 خرداد 1403:
مجارستان – سوئیس (کلن)
اسپانیا – کرواسی (برلین)
ایتالیا – آلبانی (دورتموند)

یکشنبه، 27 خرداد 1403:
صربستان – انگلیس (گلزن کرشن)
اسلوونی – دانمارک ( اشتوتگارت)
لهستان/استونی/ولز/ فنلاند – هلند (هامبورگ)

دوشنبه، 28 خرداد 1403:
اتریش – فرانسه (دوسلدورف)
بلژیک – اسلوواکی (فرانکفورت)
رومانی - فلسطین اشغالی/ ایسلند/ بوسنی/ اوکراین (مونیخ)

سه‌شنبه، 29 خرداد 1403:
ترکیه – گرجستان/لوکزامبورگ/ یونان/ قزاقستان (دورتموند)
پرتغال – جمهوری چک (لاپیزیش)

چهارشنبه، 30 خرداد 1403:
اسکاتلند – سوئیس (کلن)
آلمان – مجارستان (اشتوتگارت)
کرواسی – آلبانی (هامبورگ)

پنجشنبه 31 خرداد 1403:
اسپانیا – ایتالیا (گلزن کرشن)
دانمارک – انگلیس (فرانکفورت)
اسلوونی – صربستان (مونیخ)

جمعه، 1 تیر 1403:
لهستان/ استونی/ ولز/فنلاند – اتریش (برلین)
هلند – فرانسه (لایپزیش)
اسلوواکی – فلسطین اشغالی/ ایسلند/ بوسنی/ اوکراین (دوسلدورف)

شنبه، 2 تیر 1403:
بلژیک – رومانی (کلن)
ترکیه – پرتغال (دورتموند)
گرجستان/ لوکزامبورگ/ یونان/ قزاقستان – جمهوری چک (هامبورگ)

یکشنبه، 3 تیر 1403:
سوئیس – آلمان (فرانکفورت)
اسکاتلند – مجارستان (اشتوتگارت)

دوشنبه، 4 تیر 1403:
آلبانی – اسپانیا (دوسلدورف)
کرواسی – ایتالیا (لایپزیش)

سه‌شنبه، 5 تیر 1403: 
انگلیس – اسلوونی (کلن)
دانمارک – صربستان (مونیخ)
هلند – اتریش (برلین)
فرانسه – لهستان/ استونی/ ولز/ فنلاند (دورتموند)

چهارشنبه، 6 تیر 1403:
اسلوواکی – رومانی (فرانکفورت)
فلسطین اشغالی/ ایسلند/ بوسنی/ اوکراین – بلژیک (اشتوتگارت)
گرجستان/ لوکزامبورگ/ یونان/ قزاقستان – پرتغال (گلزن کرشن)
جمهوری چک – ترکیه (هامبورگ)

یک هشتم:
شنبه، 9 تیر 1403:
بازی 37: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C (دورتموند)
بازی 38: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (برلین)

یکشنبه، 10 تیر 1403:
بازی 39: تیم اول گروه B – تیم سوم گروه A/D/E یا F (کلن)
بازی 40: تیم اول گروه C – تیم سوم گروه D/E یا F (گلزن کرشن)

دوشنبه، 11 تیر 1403:
بازی 41: تیم اول گروه F – تیم سوم گروه A/B/C (فرانکفورت)
بازی 42: تیم دوم گروه: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (دوسلدورف)

سه‌شنبه، 12 تیر 1403:
بازی 43: تیم اول گروه E – تیم سوم گروه A/B/C/D (مونیخ)
بازی 44: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (لاپیزیش

یک چهارم نهایی: 

جمعه، 15 تیر 1403:
بازی 45: برنده بازی 39 و برنده بازی 37 (اشتوتگارت)
بازی 46: برنده بازی 41 و برنده بازی 42 (هامبورگ)

شنبه، 16 تیر 1403:
بازی 47: برنده بازی 43 و برنده بازی 44 (برلین)
بازی 48: برنده بازی 40 و برنده بازی 38 (دوسلدورف)

نیمه نهایی:

سه‌شنبه، 19 تیر 1403:
بازی 49: برنده بازی 45 و برنده بازی 46 (مونیخ)

چهارشنبه، 20 تیر 1403:
بازی 50: برنده بازی 47 و برنده بازی 48 (دورتموند)

فینال:

یکشنبه، 24 تیر 1403:
برنده بازی 49 و برنده بازی 50 (برلین)

وضعیت مصدومیت کریم بنزما / ناگهان ورق برگشت

وضعیت مصدومیت کریم بنزما / ناگهان ورق برگشت

بیشتر بخوانید
12 آذر 1402 | ساعت 10:57
بیشتر بخوانید
خلاصه بازی الاتحاد 4 الخلیج 2 (گلزنی و مصدومیت کریم بنزما)

خلاصه بازی الاتحاد 4 الخلیج 2 (گلزنی و مصدومیت کریم بنزما)

بیشتر ببینید
10 آذر 1402 | ساعت 00:35
بیشتر ببینید
حمله کاپیتان به سرمربی مشهور در لیگ عربستان!

حمله کاپیتان به سرمربی مشهور در لیگ عربستان!

بیشتر بخوانید
11 آذر 1402 | ساعت 23:58
بیشتر بخوانید
قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴ / اسپانیا و ایتالیا در گروه مرگ

قرعه‌کشی یورو ۲۰۲۴ / اسپانیا و ایتالیا در گروه مرگ

بیشتر بخوانید
11 آذر 1402 | ساعت 21:13
بیشتر بخوانید
توپخانه گلزنی تمام عیار؛ آشنایی با 12 زوج هجومی برتر فوتبال اروپا

توپخانه گلزنی تمام عیار؛ آشنایی با 12 زوج هجومی برتر فوتبال اروپا

بیشتر بخوانید
11 آذر 1402 | ساعت 14:24
بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...