مصدومیت تلخ ستاره بارسلونا ؛ همه اسپانیا نگران گاوی

کدخبر (231798) | 29 آبان 1402 | ساعت 10:45
0 30
مصدومیت تلخ ستاره بارسلونا ؛ همه اسپانیا نگران گاوی
مصدومیت تلخ گاوی، ستاره نوجوان بارسلونا، در بازی شب گذشته تیم ملی اسپانیا مقابل گرجستان قلب همه طرفداران را به درد آورد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، روزی که قرار بود به یکی از بهترین روزهای لوئیس دلافوئنته از زمان حضورش در دنیای مربیگری باشد، به یکی از غم‌انگیزترین‌های آن تبدیل شد. 

مصدومیت شدید و جدی گاوی باعث شد که او از هر لحاظ در شرایط بدی قرار بگیرد. این مربی از نظر ورزشی یکی از مهره‌های کلیدی تیمش را از دست داد و از نظر شخصی هم یکی از بازیکنان محبوبش را دیگر در اختیار نخواهد داشت. 

خلاصه بازی اسپانیا ۳ گرجستان ۱ (مصدومیت شدید گاوی)

خلاصه بازی اسپانیا ۳ گرجستان ۱ (مصدومیت شدید گاوی)

بیشتر ببینید
29 آبان 1402 | ساعت 02:26
بیشتر ببینید

سرمربی تیم ملی اسپانیا که به وضوح تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته و به شدت ناراحت بود، پس از پایان این بازی گفت:

ما باید منتظر جواب آزمایشات باشیم. اما نگران هستیم. این تلخ‌ترین پیروزی‌ای است که من تجربه کرده بودم.

مصدومیت تلخ ستاره بارسلونا ؛ همه اسپانیا نگران گاوی

مصدومیت گاوی رختکن تیم ملی اسپانیا را هم در شوک فرو برد چون هم این پسر را دوست دارند. هم تیمی‌های او از بارسلونا و حتی رقبایش در رئال مادرید ناراحت بودند. بوسه خوسلو وقتی گاوی به سمت رختکن می‌رفت گویای جو حاکم بر رختکن تیم ملی بود، رختکنی که بین دو نیمه انگار مراسم عزاداری در آن برپا بود. 

در همان زمان هم مشخص بود که این مصدومیت بسیار جدی است و بسیاری معتقد بودند که احتمالا رباط صلیبی پای او پاره شده است. این خبر به احتمال زیاد در ساعات آتی روز دوشنبه اعلام خواهد شد. 

هواداران روی سکو زمانی بسیار نگران شدند که خوشحالی فران تورس با پیراهن شماره 9 گاوی در دست را دیدند. او در این باره گفت:

این پیروزی به‌خاطر مصدومیت گاوی برای ما تلخ شد. امیدوارم که او قوی بماند و هرچه زودتر روند درمانش را طی کند. ما از میزان مصدومیت خبر نداریم اما می‌دانیم که گاوی جنگجو است.

مصدومیت تلخ ستاره بارسلونا ؛ همه اسپانیا نگران گاوی

لحن حرف زدن او به خوبی شرایط تمامی بازیکنان را نشان می‌داد و هیچ یک از بازیکنان نمی‌توانست به درستی و احساساتش را نشان دهد چون همگی به شدت ناراحت بودند. 

جدای از ابراز احساسات عمومی، تمامی بازیکنان در رختکن سعی کردند در کنار این ستاره بارسلونا باشند. او در پایان بازی از زمانی که با اشک و گریه مجبور به ترک زمین شد آرام‌تر بود. گاوی سپس سوار ماشینی شد تا به سمت مادرید برود و از آنجا در ساعات ابتدایی صبح دوشنبه برای انجام آزمایش راهی بارسلونا شود. 

تیم پزشکی بارسلونا شرایط مصدومیت او را با دقت بررسی خواهند کرد، هرچند همین الان هم اخبار مربوط به آزمایش اولیه حاکی از آن است که این باشگاه باید ادامه فصل را بدون یکی از بهترین بازیکنانش سپری کند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
شما آفلاین هستید...