واکنش بازیکن هراز آمل به سیلی بهروز عطایی

بازیکن هراز آمل به حواشی به‌وجودآمده در رابطه با سیلی زدن بهروز عطایی واکنش نشان داد.
کدخبر (125921) | 24 دی 1401 | ساعت 09:12
0 73
واکنش بازیکن هراز آمل به سیلی بهروز عطایی
بازیکن هراز آمل به حواشی به‌وجودآمده در رابطه با سیلی زدن بهروز عطایی واکنش نشان داد.

به گزارش سرخ نیوز، در دیدار این هفته دو تیم مس رفسنجان و لبنیات هراز آمل بود که شاهد یک سری اتفاقات عجیب و غریب و جنجالی بودیم که شاید مهم‌ترین آن‌ها به سرمربی تیم هراز یعنی بهروز عطایی و بازیکن این تیم، عرفان جلالی‌نژاد اختصاص داشت.

ماجرای سیلی زدن بهروز عطایی به جلالی نژاد

ماجرا از این قرار بود که اعتراضات جلالی‌نژاد به داور بازی، با سیلی بهروز عطایی به این بازیکن همراه شد که این موضوع در روزهای اخیر حواشی زیادی را به‌وجود آورد و خیلی هم در رابطه با آن صحبت شد. در همین راستا، عرفان جلالی‌نژاد در صفحه اینستاگرام خود به این حواشی واکنش نشان داده است. او تصویری از خود و بهروز عطایی را در صفحه خود به اشتراک گذاشت و نوشت: «نقطه‌ای که امروز در آن ایستاده‌ام، شاید در دامنه آرزوهایم باشد؛ اما به باور همراهی و اعتماد شما میسر شد. جوش و خروش یاوری که همواره برای بلندپروازی‌های بیشتر به این بال‌های خسته‌ جسارت پرواز می‌داد. پدر، مخرج مشترک تمام واژه‌هایی است که برای من معنای اصیلِ حمایت، رشد، رفیق، معلم و مربی را زنده می‌کند. اینکه ما یک خانواده‌ایم و شما بزرگ این خاندان. شمایی که همیشه از ناملایمات زمانه، راه ملایم‌تری به‌سمت سعادت کشیدید. شمایی که هیچ‌وقت مغلوب منطق فیلم‌نامه‌ها نشدید و هر بار فرزندانتان را در شمایل یک برنده جان‌سخت و پرطاقت، به برداشت‌هایی پایانی رساندید. جنگیدن شانه به شانه شما، افتخار ماست امپراطور!»

بازتاب جهانی سیلی بهروز عطایی

سیلی بهروز عطایی در روزهای اخیر حواشی زیادی را به وجود آورده و حتی مهم‌ترین سایت والیبالی دنیا یعنی world of volley هم در گزارشی این اتفاق رخ داده در لیگ برتر والیبال ایران را تحلیل کرد. در واقع می‌توان گفت که سیلی زدن بهروز عطایی به بازیکنش بازتاب جهانی داشته است. البته جلالی نژاد با انتشار این پست نشان داد که هیچ گونه اختلافی وجود ندارد و رابطه او با بهروز عطایی کاملا خوب است. از طرف دیگر خود سرمربی هراز آمل و البته تیم ملی والیبال ایران در روزهای اخیر تصمیم به سکوت گرفته و هیچ اظهار نظری در این باره انجام نداده است. با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا عطایی بالاخره سکوت خود را درباره این ماجرا را خواهد شکست یا خیر.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...