پیکان ۰ - آلومینیوم ۰ / دومین بازی بدون گل هفته!

دیدار تیم‌های پیکان تهران و آلومینیوم اراک در چارچوب دیداری از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد.
کدخبر (75638) | 14 مهر 1401 | ساعت 14:39
0 100
پیکان ۰ - آلومینیوم ۰ / دومین بازی بدون گل هفته!
دیدار تیم‌های پیکان تهران و آلومینیوم اراک در چارچوب دیداری از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد.

به گزارش سرخ نیوز، بازی پیکان تهران آلومینیوم اراک در چارچوب دیداری از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد و با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

تیم داوری دیدار پیکان و آلومینیوم اراک

داور: حسین زمانی/ کمک‌ها: احد سلطانی – مرتضی یوسف شهریاری/ داور چهارم: ایمان شاه ولی/ ناظر: محسن قهرمانی

ساعت و زمان بازی پیکان تهران و آلومینیوم اراک

پنجشنبه 14 مهر 1401، ساعت 16:00- ورزشگاه انقلاب کرج پیکان ۰ - آلومینیوم ۰ / دومین بازی بدون گل هفته!

دقایق حساس بازی پیکان و آلومینیوم اراک

دقیقه 19: ناصری در حالت درازکش شوت محمدرضا آزادی از پشت محوطه جریمه را در اختیار گرفت. دقیقه 20: محمدرضا آزادی پاس زاپاتا را با یک شوت سرضرب و دیدنی از سمت راست محوطه جریمه روانه دروازه کرد که ناصری این شوت را با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد. دقیقه 29: مجتبی حق‌دوست روی پاس به بیرون تمیروف یک شوت خطرناک به سمت دروازه شلیک کرد که مماس با تیر دروازه راهی اوت شد. دقیقه 34: وحید محمدزاده ضربه پنالتی که با خطای ناصری روی زاپاتا اعلام شد را به بیرون زد تا موقعیتی طلایی برای میهمان از دست برود. دقیقه 55: شوت از راه دور یوئل به خطرناک ترین شکل ممکن و بعد از برخورد به تیر افقی دروازه به بیرون رفت. دقیقه 59: بهروز نوروزی فرد که روی ضربه کرنر تا محوطه جریمه حریف جلو آمده بود از در چند قدمی دروازه، موقعیت خوبی برای گلزنی به دست آورد ولی ضربه او از دقت کافی برخوردار نبود و به اوت رفت. دقیقه 66: تمیروف در موقعیتی تک به تک با پورحمیدی می رفت دروازه آلومینیوم را باز کند ولی ضربه او را دروازه بان حریف به خوبی گرفت.

کارت زرد:

پیکان: محمد ناصری (33)- غلامرضا ثابت‌ایمانی (۸۴)

حواشی بازی پیکان و آلومینیوم:

*هر چهار تقابل لیگ برتری دو تیم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. پیکان و آلومینیوم سه بار 1-1 کردند و یک بار 0-0. *آلومینیوم پیش از صعود به لیگ برتر و در سال 95 به عنوان شگفتی‌سازی جام حذفی، با یک گل از سد پیکان گذشته بود. *مهدی رحمتی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک در دوران بازی، سابقه پوشیدن پیراهن پیکان را دارد. *دروازه پیکان در موقعیت تک به تک زاپاتا با ناصری باز شد ولی داور به خاطر برخورد دروازه‌بان پیکان با این بازیکن و سرنگونی وی، اعلام پنالتی کرد. این تصمیم، اعتراض رحمتی را به همراه داشت که معتقد بود داور باید آوانتاژ اعلام می کرد. با گل نشدن پنالتی، اعتراض اراکی‌ها ادامه یافت.

نتیجه بازی پیکان و آلومینیوم:

پیکان و آلومینیوم در یک دیدار پر فراز و نشیب به تساوی بدون گل رضایت دادند.

ترکیب پیکان مقابل آلومینیوم اراک:

محمد ناصری، دانیال جهانبخش، سامان فلاح، بهروز نوروزی‌فرد، امیر طاهر، محمد جواد آزاده، شرزود تمیروف (ساسان حسینی 70)، مجتبی حق‌دوست (امیرحسین عزیزی 70)، محمدمهدی لطفی (محمد حسین فلاح 84) و تیتو شماتیک ترکیب پیکان مقابل آلومینیوم

ترکیب آلومینیوم اراک مقابل پیکان

حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده (امیر نوری 79)، والنتینو یوئل، محمود قائدرحمتی، هانسل زاپاتا، سید مهران موسوی، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی و سید محمد حسینی شماتیک ترکیب آلومینیوم مقابل پیکان

خلاصه بازی پیکان آلومینیوم

طبق خلاصه بازی پیکان آلومینیوم، نیمه اول با بازی پایاپای دو تیم شروع شد اما آلومینیوم رفته‌رفته نبض بازی را در اختیار گرفت و چند موقعیت خطرناک را در اواسط نیمه روی دروازه پیکان ایجاد کرد؛ در ادامه پیکان بود که به بازی سوار شد و تلاش‌هایی برای رسیدن به گل داشت که مثل حملات میهمان از دست رفت. در دقایق پایانی این نیمه، محمدزاده یک پنالتی هم برای میهمان از دست داد تا کار 0-0 به پایان برسد. شاگردان رحمتی نیمه دوم را هم تهاجمی شروع کردند و در همان 15 دقیقه نخست می‌رفتند به گل برسند ولی ضربه یوئل به تیر دروازه برخورد کرد. دقایقی بعد تمیروف یک موقعیت تک به تک طلایی را از دست داد تا بازی همچنان بدون گل باشد. در ادامه کار بازهم هیچ توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا تقابل حسینی و رحمتی با تساوی 0-0 به پایان برسد. این مساوی در حالی به دست آمد که هر دو تیم به پیروزی و کسب سه امتیازی می اندیشیدند که می توانست آنها را چند پله در جدول بالا ببرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...