کنفرانس خبری جالب رونالدو: کامبک مقابل العین؟ ان شاء الله! + ویدئو

کدخبر (234826) 20 اسفند 1402 | ساعت 17:07
0 82
رونالدو در نشست خبری بازی النصر با العین در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد: «فردا ریمونتادا انشاءلله!»

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، النصر در دور برگشت مرحله یک‌چهار نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین می‌رود. این بازی دوشنبه‌شب در حالی برگزار می‌شود که نماینده عربستان در دیدار رفت در امارات با یک گل شکست خورد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

کریستیانو رونالدو در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر العین گفت: ان‌شاء‌الله فردا ریمونتادا (کامبک/بازگشت) را خواهیم دید و به پیروزی دست پیدا می‌کنیم. زندگی انسان بر اساس چالش‌ها بنا شده است و ما به دنبال پیروزی برابر العین هستیم.

او ادامه داد: بازی فردا، بازی مرگ - مرگ است. هر تیمی شکست بخورد حذف می‌شود و ما می‌خواهیم به پیروزی برسیم و راهی دور بعد شویم. این تفکر ماست.

این فوق ستاره پرتغالی در پایان گفت: نمی‌توانم به شما قولی بدهم چون من یک انسانم. هیچ چیز کامل نیست و نمی‌توان با قاطعیت صحبت کرد؛ چرا که زندگی از اشتباهات تشکیل شده اما بهتر است اشتباهات را کم کنید تا بهتر شوید. برخی افراد گاهی اوقات سوءتفاهم دارند و همواره رفتارهای من بهخوبی برداشت نمیشوند. از رفتار قبلی من بد برداشت شد ‌و به همین خاطر جریمه شدم اما باید تاکید کنم که من به کشوری که در آن بازی می‌کنم توهین نمی‌کنم. چنین رفتاری در اروپا طبیعی است. گاهی شور و شوق برای مسابقه و اشتیاق باعث می‌شود اشتباه کنید. چه کسی اشتباه نمی‌کند؟ اما من عمدا کار اشتباهی انجام نمیدهم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
ویدئو های ترند
موردی نیست.
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...