سرخ نیوز | بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی

بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی

روزنامه اوجوگو پرتغال در مطلبی به عملکرد بی‌نظیر مهدی طارمی در مسابقاتی پرداخته که او پس از غیبت، دوباره در ترکیب تیمش به میدان رفته است.
کدخبر (70348) | 26 شهریور 1401 | ساعت 15:55
0 8
بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی
روزنامه اوجوگو پرتغال در مطلبی به عملکرد بی‌نظیر مهدی طارمی در مسابقاتی پرداخته که او پس از غیبت، دوباره در ترکیب تیمش به میدان رفته است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، محرومیت مهدی طارمی در دیدار برابر کلوب بروژ بلژیک، برای پورتو بسیار سنگین تمام شد و تیم سرجیو کونسیسائو با نتیجه دور از انتظار چهار بر صفر، مغلوب میهمان خود شد. بسیاری از رسانه‌های پرتغالی، غیبت مهاجم ایرانی را یکی از دلایل شکست غیرمنتظره آبی و سفیدهای بندرنشین می‌دانند. حالا و برای فراموشی این شکست سنگین، پورتو امشب در استادیوم آنتونیو کویمبارا دا موتا به مصاف میزبان خود استوریل پرایا خواهد رفت. روزنامه اوجوگو در گزارشی ویژه به مسابقاتی پرداخته که طارمی پس از بازگشت به ترکیب پورتو انجام داده است. جایی که مهاجم ایرانی در 9 مسابقه از 10 بازگشتش به ترکیب اصلی، برنده از زمین خارج شده و روی 6 گل تیمش نیز نقش داشته است.
گزارش ویژه اوجوگو؛ بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی گزارش روزنامه اوجوگو را که با تیتر "طارمی قاطع و پرستاره" کار شده؛ در زیر می‌خوانیم: این مهاجم از زمان پیوستن به پورتو در سال 2020، تنها 11 بازی از 115 بازی این باشگاه را از دست داده است. در 10 بازی که تاکنون طارمی پس از غیبت‌هایش برگزار کرده، چهار گل زده و 2 پاس گل نیز داده است و آبی و سفیدها در این مسابقه، 9 برد به ثبت رسانده‌اند. طارمی پس از غیبت در دیدار مقابل بروژ به دلیل تنبیه انضباطی ناشی از اخراج مقابل اتلتیکو مادرید، در دیدار امروز پورتو و مقابل استوریل پرایا به ترکیب اصلی بازخواهد گشت. اوجوگو یک صفحه از شماره امروز خود را به طارمی اختصاص داده است، جایی که مهاجم ایرانی هرگاه غیبت در ترکیب پورتو را پشت سر گذاشته، در دیدار بعدی عملکرد بسیار خوبی برای تیم کونسیسائو داشته است. گزارش ویژه اوجوگو؛ بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی این ملی‌پوش ایرانی در شرایطی به ترکیب اصلی بازمی‌گردد که پس از شکست سنگین چهار بر صفر مقابل قهرمان بلژیک در دراگائو، پورتو بیش از هر زمان دیگری به طارمی نیاز دارد. او از نظر بدنی نسبت به سایر هم‌تیمی‌هایش شاداب‌تر است، چراکه سرجیو کونسیسائو نیز روز سه شنبه را به این بازیکن استراحت داد و او را به تعطیلات فرستاد. سرمربی اف سی پورتو با اشاره به حضور ثابت طارمی در هشت بازی ابتدایی این فصل، گفت: مهدی بازی‌های زیادی انجام داده است، با شدت زیاد، کیلومترها پیموده شده، دوندگی زیادی انجام داده، با پاس گل‌های فراوان و گل‌های پرتعداد. ما به یک طارمی تازه‌نفس و سرحال برای بازی مقابل استوریل پرایا نیاز داریم. این بازیکن 30 ساله در 654 دقیقه از بازی‌های ابتدایی این فصل بازی کرده است. با توجه به عملکرد طارمی در دو فصل اخیر، تقریباً می‌توان گفت که بازیکن ایرانی ستاره کوچکی داشته و گرایش خاصی به قاطعیت داشته است.
گزارش ویژه اوجوگو؛ بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی از زمان پیوستن این مهاجم از ریو آوه به پورتو در سال 2020، او تنها یازده بازی را از دست داده است و در 10 بازی که پس از غیبت‌هایش انجام داده، در 9 پیروزی برای اژدهاها نقش داشته است. تنها شکست پورتو در این شرایط، دقیقاً در نخستین بازی بود که طارمی برای تیمش به میدان نرفت. جایی که او در دیداری از لیگ قهرمانان اروپا مقابل المپیاکوس روی نیمکت بود و در بازی بعدی مقابل پاسوس دی فریرا در تاریخ 30 اکتبر 2020، پورتو با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. طارمی در آن فصل و در 2 بازی رفت و برگشت مقابل المپیاکوس و دیدار برگشت مقابل منچستر سیتی نیمکت‌نشین بود. او دیدار برابر اسپورتینگ و چلسی را نیز به دلیل محرومیت از دست داد. مهاجم ایرانی در مسابقاتی که پس از غیبت در دیدارهای ذکر شده به میدان رفت، به طرز عجیبی و در سه دیدار مقابل توندلا به میدان رفت که در هر سه بازی یک گل و مجموعاً سه گل به ثمر رساند و در یک بازی نیز دروازه فارنسی را گشود.
گزارش ویژه اوجوگو؛ بازگشت‌های بی‌رحمانه طارمی طارمی فصل قبل در 2 دیدار برابر سینترنزه و ریوه آوه در لیست تیم جایی نداشت و توسط کونسیسائو احضار نشد. در بازی با ماریتیمو نیز در اردوی تیم ملی ایران، بازی با بوآویشتا را به دلیل بیماری کووید-19 از دست داد و در دیدار مقابل لاتزیو نیز روی نیمکت تیمش بود و فرصت بازی را به دست نیاورد. در دیدارهایی که طارمی پس از غیبت به میدان رفت، او مقابل میلان و موریرنسه پاس گل داد و در پیروزی‌های پورتو برابر ویزلا، آروکا و سانتاکلارا در زمین حضور داشت. پس از اینکه طارمی از سوی کارلوس کی‌روش برای دو بازی دوستانه در اتریش دعوت شده است، باید به مصاف سنگال و اروگوئه برود و پس از آن با انگیزه بیشتری به لیگ پرتغال باز خواهد گشت.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...