بیانیه شبانه کی روش و تکرار مکررات؛ عذرخواهی پیش کش، یکی او را متوقف کند! | سرخ نیوز

بیانیه شبانه کی روش و تکرار مکررات؛ عذرخواهی پیش کش، یکی او را متوقف کند!

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در پست شبانه‌ای که در اینستاگرام منتشر کرده باز هم یک سری بهانه تکراری را به اشتراک گذاشته است، دریغ از یک خط عذرخواهی!
کدخبر (97805) | 01 آذر 1401 | ساعت 22:21
1 6
بیانیه شبانه کی روش و تکرار مکررات؛ عذرخواهی پیش کش، یکی او را متوقف کند!
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در پست شبانه‌ای که در اینستاگرام منتشر کرده باز هم یک سری بهانه تکراری را به اشتراک گذاشته است، دریغ از یک خط عذرخواهی!

به گزارش سرخ نیوز، وضعیت تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 ابدا خوب نیست. حواشی پیش از سفر تیم ملی از یک سو، اتفاقات رخ داده در جریان بازی با انگلیس از سوی دیگر وضعیت تیم ملی را بحرانی‌تر از قبل کرده و در این میان کارلوس کی روش علاقه‌ای به بهبود این وضعیت نشان نداده که هیچ، با پست‌های اینستاگرامی خود در دو قطبی‌تر شدن فضا فعالیت ویژه‌ای دارد. سرمربی تیم ملی ایران هنوز یک جمله فنی درباره شکست تلخ ایران در این بازی و فاجعه‌ای که در الریان رخ داد، توضیح نداده است، توضیح به جای خود، او هر چند ساعت یک بار با سلسله جملات انگیزشی به سبک خود وضعیت را بدتر و بدتر می‌کند و عجیب آن که کسی هم نیست که جلوی وی را بگیرد. دریغ از یک خط عذرخواهی سلسله پست‌های اینستاگرامی کارلوس کی روش یکی پس از دیگری منتشر می‌شوند. احتمالا تا زمان بازی با ولز باز هم شاهد هنرنمایی کی روش در این بخش خواهیم بود. به هر حال او مشاور رسانه‌ای داخلی و خارجی دارد و بازی را خوب بلد است! نزدیک به دو روز از شکست مفتضحانه مقابل انگلیس گذشته، نه خبری از عذرخواهی است، نه کسی ابراز شرمندگی کرده، انگار نه انگار که اتفاقی افتاده باشد.
کارلوس کی روش ایرانشما ...
از سال‌ها پیش همین بوده و الان هم انتظاری جز این نیست. «کارلوس کی روش متحول شده» توهمی بیش نبود. او در بازگشت به ایران لیگ را نیمه کاره گذاشت، با روش‌های خاص خود ملی‌پوشان را به اردوی داخلی برد و اکثر آنها را خط زد، به روش خود تیم بست و به روش خود هم پست اینستاگرامی می‌گذارد. در آستانه 70 سالگی نباید هم از وی انتظار تغییر داشته باشیم. او همان کی روشی است قبلا بود، ما در توهم بودیم که تصور می‌کردیم او در بازگشت به ایران رفتار متفاوتی خواهد داشت! مسائل فنی کجای کار است؟ استاد 6 بر 2 باخته‌اید، نه یک هیچ و دو هیچ! 6 گل خورده‌اید. 6 گلی که امضای شما زیر پای آن است. 6 گلی که حاصل ندانم‌کاری‌های فنی شما در انتخاب ترکیب اصلی و ارنج بازی است. هزار و یک بهانه بعد از بازی آورده‌اید و یک جا از ضعف فنی نگفته‌اید. چشمی را هوادارنماها در ترکیب ایران بازی دادند؟ نورافکن را هواداران تقلبی خط زدند و محمدی را در دفاع چپ ایران مقابل انگلیس قرار دادند؟ سرلک را چه کسی خط زد تا کریمی تازه به میدان برگشته را به قطر ببرد؟ چه کسی با مصدومیت بیرانوند بر سر خود زد آقای سرمربی؟ بس کن مستر، هر چیزی حدی دارد. کی روش ایراننقش شما در شکست ایران چه بود؟ جناب آقای سرمربی؛ جناب آقای خاکی و فروتن؛ شما مسئولیت شکست را پذیرفتید؟ یا آن را به هواداران حاضر در استادیوم حواله دادید؟ در روزهای ملتهب ایران شما هم بازی را خوب یاد گرفته‌اید و خوب می‌دانید چه بگویید و چه نگویید. کدام فوتبالیِ خاکی بعد از باخت 6 بر 2 و ثبت سنگین ترین شکست تیم ملی یک کشور در جام جهانی توپ را در زمین هواداران می‌اندازد؟ شما انتظار حمایت داشتید وقتی ساکا، بلینگام و کین هر چه خواستند بر سر «تیم ملی ایران» آوردند؟ آهسته برو مستر، شما مقصر اول فاجعه الریان هستید. شمایی که بین دو نیمه سه تعویض داشتید و دو شاهکار خود در ترکیب ابتدایی را از زمین بیرون کشیدید. عربستان را هم دیدیم آقای «سرمربی بین المللی» بعد از بازی گفتید که بازیکنان ایران در مقایسه با انگلیس تجربه بین المللی کمتری داشتند و این از عوامل شکست ایران بوده. بازی عربستان مقابل آرژانتین را دیدید؟ عربستانی‌ها یک لژیونر هم ندارند استاد. در کل تیم‌شان چند بازیکن را مدت کوتاهی به چند تیم خارجی قرض داده‌اند و بس. شما در تیم خود ستاره اول لیگ پرتغال را دارید. بازیکنی از لیگ هلند دارید که سابقه بازی در پریمیر لیگ را داشته. شما مدافع راستی دارید که در همین سه ماه اخیر مقابل چلسی و میلان بازی کرده، شما هافبکی از لیگ برتر انگلیس دارید که حتی یک دقیقه هم حاضر به بازی دادنش نیستید. شما مهاجمی در اختیار دارید که در بوندسلیگا به میدان می‌رود. هروه رنار از چه بگوید آقای «سرمربی بین‌المللی»؟
درگیری لفظی کی روش با تماشاگران ایرانی! + عکسشما نگران هوادارنماهایید؟ ما نگران چه باشیم مستر؟
شعار تعدادی هوادار در ورزشگاه و تحت فشار بودن بازیکنان در فضای مجازی را بهانه‌ای کرده‌اید برای رخ دادن فاجعه الریان. در اینستاگرام هم سخنرانی انگیزشی می‌کنید و طوری از بازی با انگلیس عبور می‌کنید که گویا هیچ اتفاقی رخ نداده! حاصل مدت‌ها حضور شما در تیم ملی ایران، جشن گرفتن شکست حداقلی مقابل آرژانتین بود، همان آرژانتینی که با تیمی قوی‌تر از رقیب سنتی ما در قاره آسیا شکست خورد. حاصل حضور شما روی نیمکت تیم ملی، یک پیروزی در جام جهانی با گل به خودی حریف بوده آقای کی روش. حاصل حضور شما روی نیمکت تیم ملی یک تساوی بدون گل با درخشش علی بیرو بوده آقای کی روش. حاصل حضور شما روی نیمکت تیم ملی، آن باخت تحقیرآمیز مقابل ژاپن در جام ملت‌ها بوده آقای کی روش؛ آخرین دسته گل شما هم شکست مفتضحانه مقابل تیم ملی انگلیس بود، شکستی که خیلی راحت از آن و تبعاتش گذشته‌اید. الحق که بازی را خوب بلدید آقای کی روش!

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

کاربر سایت
04 شهریور 1402
الهم عجل لولیک فرج! یا خدا 6تا گل خوردیم؟! باورم نمیشه این تیم ملی ما بود که برابر قهرمان جهان(اسپانیا) نایب قهرمان جهان(آرژانتین) و قهرمان اروپا(پرتغال) فقط یک گل خورده بود!!! این کجا و اونها کجا!!!! ایران تا کی باید چوب ناکفایتی مسئولان نالایق توی همه زمینه ها رو بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! خدا جایگاهش حقه. وقتی اکوچیچ مظلوم رو بدون هیچ بهانه ای از تیم ملی انداختن بیرون اونم در شرایطی که داشتیم حذف میشدیم ولی آوردمون جام جهانی خب معلومه آهش سفت و سخت میگیره. هرچند خیلی ما مردم دوست داشتیم حداقل ایران این دوره از گروهش بالا بیاد و دل ما بعد از اینهمه اتفاق تلخ شاد بشه اما...حیف! احتمال صعودمون که خیلی کمه هیچی نتیجه افتضاحی هم گرفتیم! تا کی باید چوب سوء مدیریت رو توی تمام زمینه ها بخوریم؟! البته کسانی که مقصر این خرابکاریهای مفتضحانه اند پرروتر از این هستن که مسوولیت آن رو به عهده بگیرند.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...