ستاره رئال مادرید تهدید به مرگ شد!

ادواردو کاماوینگا، ستاره فرانسوی تیم رئال مادرید، در تمرین تیم ملی فرانسه باعث مصدومیت کریستوفر انکونکو و از دست رفتن جام جهانی برای شد.
کدخبر (93799) | 25 آبان 1401 | ساعت 13:52
0 41
ستاره رئال مادرید تهدید به مرگ شد!
ادواردو کاماوینگا، ستاره فرانسوی تیم رئال مادرید، در تمرین تیم ملی فرانسه باعث مصدومیت کریستوفر انکونکو و از دست رفتن جام جهانی برای شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه، کمتر از یک هفته تا آغاز جام جهانی 2022 قطر باقی مانده است اما فهرست مصدومان و غایبان این رقابت‌ها همچنان رو به افزایش است. کریستوفر انکونکو آخرین بازیکنی است که به دلیل مصدومیت از حضور در این مسابقات محروم شده است. این بازیکن در جریان تمرین روز سه‌شنبه تیم ملی فرانسه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و کادر پزشکی این تیم اعلام کرد که او شرایط ادامه حضور در فهرست این تیم برای جام جهانی را نخواهد داشت. این خبر بدی برای دیدیه دشان در آستانه پرواز تیمش از پاریس به مقصد دوحه بود اما او تصمیم گرفت که بلافاصله از کولو موانی برای حضور در این فهرست و پر کردن جای خالی انکونکو دعوت کند. دلیل مصدومیت انکونکو برخورد با ادواردو کاماوینگا در بازی تمرینی بود. بازیکن جوان رئال بر سر تصاحب توپ پای انکونکو را لگد کرد و باعث شد او جام جهانی را از دست بدهد. طبق ادعای اکیپ، پس از این اتفاق ناخواسته، کاماوینگا پیام‌های تهدیدآمیز و نژادپرستانه زیادی دریافت کرده است. زیر آخرین پست اینستاگرام کاماوینگا تعداد این پیام ها به قدری زیاد است که باعث نگرانی او و مسئولان تیم ملی فرانسه نیز شده است. برخی او را تهدید به مرگ نیز کرده اند. انکونکو برای لایپزیش بازی می کند و علی رغم اینکه گفته می شود رئال مادرید به او علاقه‌مند است ولی مذاکرات خوبی با چلسی داشته و از فصل بعد احتمالا برای آبی‌ها بازی خواهد کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...