منچستریونایتد رونالدو را نمی خواهد

منچستریونایتد به دنبال بستن پرونده بحران رونالدو است.
کدخبر (81804) | 01 آبان 1401 | ساعت 12:12
0 94
منچستریونایتد رونالدو را نمی خواهد
منچستریونایتد به دنبال بستن پرونده بحران رونالدو است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، پس از کنار گذاشته شدن رونالدو از لیست منچستریونایتد برای دیدار مقابل چلسی، به نظر می رسد شیاطین سرخ به فکر کنار گذاشتن رونالدو برای همیشه هستند.

پس از آنکه در جریان پیروزی دو بر صفر روز چهارشنبه مقابل تاتنهام، رونالدو از حضور در زمین امتناع کرد و سپس به سمت رختکن رفت و بدون اجازه ورزشگاه را ترک کرد، توسط اریک تن هاگ سرمربی تیم تنبیه شد.

ESPN گزارش داد که باشگاه به اندازه کافی از رونالدو لذت برده و حتی حاضر است او را به صورت رایگان به تیم دیگری منتقل کند. بزرگترین مانع دستمزد سنگین مهاجم پرتغالی است، زیرا او تقریباً 500000 پوند در هفته حقوق می گیرد.

کریستیانو رونالدو

چند سال پیش رونالدو بهترین فوتبالیست جهان محسوب می شد، اما با نزدیک شدن به 38 سالگی همه چیز تغییر کرد. به همین دلیل است که یونایتد حتی حاضر است او را قرضی بدهد. منچستریونایتد می ترسد پیشنهادی نداشته باشد.

با توجه به اینکه قرارداد رونالدو تابستان آینده به پایان می رسد، قرض دادن او به معنای آزاد گذاشتن او به صورت رایگان است. یونایتد مطمئن است که یک  نمایش خوب از رونالدو در جام جهانی 2022 علاقه سایر باشگاه‌ها را در ژانویه به خود او جلب خواهد کرد، اگرچه آنها همچنان نگرانند مانند تابستان پیشنهادی دریافت نکنند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...