نتایج کشتی حسین ابوذری در کشتی آزاد مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

حسین ابوذری در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ روی تشک رفت. نتایج کشتی حسین ابوذری را در این صفحه دنبال کنید.
کدخبر (165960) | 25 فروردین 1402 | ساعت 06:20
0 276
نتایج کشتی حسین ابوذری در کشتی آزاد مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳
حسین ابوذری در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ روی تشک رفت. نتایج کشتی حسین ابوذری را در این صفحه دنبال کنید.

به گزارش سرخ نیوز، طبق برنامه مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ در دو سبک آزاد و فرنگی از ۲۰ فروردین ماه در شهر آستانه کشور قزاقستان آغاز شده و امروز جمعه ۲۵ فروردین به پایان می رسد. حسین ابوذری نماینده تیم ملی کشتی آزاد ایران در وزن 74 کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ است که امروز روی تشک رفته است.

نتایج کشتی امروز حسین ابوذری در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

نتایج حسین ابوذری در وزن 74 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ به شرح زیر می باشد؛
بعد از حذف رقیب حسین ابوذری از دور مسابقات، این کشتی گیر نیز شانس حضور در رده بندی را از دست داد.

حسین ابوذری 3- ماگومدرسول اسلوئف 5؛ یک چهارم نهایی کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

حسین ابوذری در دور دوم رقابت های مقابل کشتی گیری از بحرین شکست خورد و باید منتظر نتایج رقیب خود باشد تا مشخص شود شانسی برای کسب مدال برنز خواهد داشت یا خیر. خلاصه کشتی حسین ابوذری مقابل ماگومدرسول اسلوئف در قزاقستان – کلیک کنید

حسین ابوذری 9- ارزو شمیل تی ایزاکوف 0؛ مقدماتی کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

حسین ابوذری در دور نخست با غلبه بر کشتی گیر اردنی راهی یک چهارم نهایی مسابقات شد. خلاصه کشتی حسین ابوذری مقابل ارزو شمیل تی ایزاکوف در قزاقستان – کلیک کنید

نتایج وزن 74 کیلوگرم کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

فینال: دارخان یسنگالی (قزاقستان) ۷ – کرین کینوشیتا (ژاپن) ۲ رده بندی: ماگومدرسول اسلوئف (بحرین) ۳ – آدیلت ژاپرکولوف (قرقیزستان) ۲ سولدخو اولونبایار (مغولستان) ۶ – بیونگمین گونگ (کره جنوبی) ۰ شانس مجدد: هونگ یو لو (سنگاپور) ۰ – آدیلت ژاپرکولوف (قرقیزستان) ۱۰ بیونگمین گونگ (کره جنوبی) ۱۱ – یاش یاش (هند) ۱ نیمه نهایی: ماگومدرسول اسلوئف (بحرین) ۱ – دارخان یسنگالی (قزاقستان) ۲ کرین کینوشیتا (ژاپن) ۱۲ – سولدخو اولونبایار (مغولستان) ۲ یک چهارم نهایی: آدیلت ژاپرکولوف (قرقیزستان) ۰ – دارخان یسنگالی (قزاقستان) ۴ بیونگمین گونگ (کره جنوبی) ۳ – کرین کینوشیتا (ژاپن) ۶ ماگومدرسول اسلوئف (بحرین) ۵ – حسین ابوذری (ایران) ۳  ماگومت اولوئف (تاجیکستان) ۳ – سولدخو اولونبایار (مغولستان) ۸ یک هشتم نهایی: سولدخو اولونبایار (مغولستان) ۱۱ – عبدالرحمن ابراهیم (قطر) ۰ ماگومت اولوئف (تاجیکستان) ۹ – جمادوردی مامیشوف (ترکمنستان) ۰ ماگومدرسول اسلوئف (بحرین) ۷ – شنگ سونگ شیا (چین) ۰ حسین ابوذری (ایران) ۹ – ارزو شامیل ایساکوف (اردن) ۰  بیونگمین گونگ (کره جنوبی) ۱۱ – اودایانتا فرناندو (سریلانکا) ۰ یاش یاش (هند) ۲ – کرین کینوشیتا (ژاپن) ۸ جعفر چولیبویف (ازبکستان) ۱ – آدیلت ژاپرکولوف (قرقیزستان) ۹ هونگ یو لو (سنگاپور) ۰ – دارخان یسنگالی (قزاقستان) ۱۰

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...