سرخ نیوز | وحشت رقبای پرسپولیس از چیست؟

وحشت رقبای پرسپولیس از چیست؟

طبیعی است که رقبای پرسپولیس وقتی دیدند که این تیم حتی با اشتباهات فاحش داوری هم متوقف نمی‌شود، نگران شدند.
کدخبر (68392) | 21 شهریور 1401 | ساعت 15:34
2 5
وحشت رقبای پرسپولیس از چیست؟
طبیعی است که رقبای پرسپولیس وقتی دیدند که این تیم حتی با اشتباهات فاحش داوری هم متوقف نمی‌شود، نگران شدند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، هنوز زمان زیادی از آغاز رقابت‌های لیگ برتر نگذشته که آبی‌پوشان به سبک و سیاق همیشگی علم مظلومیت برافراشته و سعی را دارند حقایق را وارونه جلوه دهند. این مسئله در روزهای اخیر آن‌چنان پررنگ شده که شاید برای برخی این سؤال پیش بیاید که این همه تقلا و هراس استقلالی‌ها از چیست؟ وقتی داوری‌های هفته‌های اخیر رقابت‌های لیگ برتر را مرور کنیم، پرواضح است که اشتباهات کاملاً به ضرر پرسپولیس بوده و مشخص نیست استقلالی‌ها از این همه تلاش برای وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها چه هدفی دارند!
لوکادیا پرسپولیس در دیدار پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان، در همان دقایق ابتدایی پنالتی سرخپوشان پایتخت سوخت و علاوه بر این، گل سالم یورگن لودکادیا آفساید اعلام شد! آیا همین اشتباهات برای نابودی یک تیم کافی نبود؟! مشخصاً برخی می‌بینند که پرسپولیس آن‌قدر قوی بوده که حتی با چنین اشتباهات فاحش داوری نیز متوقف نمی‌شود، وحشت‌زده می‌شوند و اتفاقاً باید هم بترسند؛ این پرسپولیس به هیچ تیمی رحم نمی‌کند و با اضافه شدن شیخ دیاباته از این هم قوی‌تر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

کاربر سایت
04 شهریور 1402
کاملا درسته نظر نویسنده
کاربر سایت
04 شهریور 1402
سلام لطفا به این فوتبال برتر اعلام کنید تعریف از نوع فیلمبرداری نکنن چرا تو گل اول که آفساید اعلام کردن کارگردان از زاویه خط فیلم نداد گل دوم که آفساید بود فیلم داد قطعا روی خط هر دو دروازه دوربین دارن.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...