سرخ نیوز | پاسخ عیسی آل کثیر به یک پیشنهاد 

پاسخ عیسی آل کثیر به یک پیشنهاد 

عیسی آل کثیر، مهاجم مصدوم پرسپولیس به پیشنهاد باشگاه تراکتور پاسخ منفی داد.
کدخبر (71405) | 30 شهریور 1401 | ساعت 06:10
0 12
پاسخ عیسی آل کثیر به یک پیشنهاد 
عیسی آل کثیر، مهاجم مصدوم پرسپولیس به پیشنهاد باشگاه تراکتور پاسخ منفی داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از خبرآنلاین، عیسی آل کثیر را می‌توان یکی از بازیکنان بدشانس چند سال اخیر پرسپولیس دانست. بازیکنی که در بدو حضورش در جمع سرخپوشان پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، با محرومیت ۶ ماهه مواجه شد و پس از پایان دوران محرومیتش، مصدومیت‌های گاه و بیگاه دست از سر او برنداشت و سرانجام در اوایل لیگ بیست و دوم رباط صلیبی پاره کرد تا بدشانسی او کامل شود.

این اما پایان کار نبود. آل‌ کثیر از انجام عمل جراحی در اوایل کار سر باز زد و معتقد بود که با رباط پاره می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و به همین خاطر نیز چندین ماه زمان را از دست داد اما کادرفنی سرخپوشان هرگز این مساله را نپذیرفت.

عیسی آل کثیر

سرانجام پس از مدت‌ها و البته از دست دادن زمان، عیسی آل کثیر پایش را به تیغ جراحان سپرد. او اواسط اردیبهشت تحت عمل جراحی قرار گرفت و به همین خاطر دستکم به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا در شرایط مسابقه قرار بگیرد. بدین ترتیب این بازیکن دوران بدنسازی پیش فصل، تمرینات پیش فصل و ۳ ماه اول لیگ بیست و دوم را از دست داد.

در همین راستا پرسپولیس نیز لوکادیا و شیخ دیاباته را جذب کرد و علاوه بر این دو با حضور مهدی عبدی و حامد پاکدل تعداد مهاجمان هدف سرخپوشان به ۴ رسیده و در فهرست جایی برای مهاجم جدید وجود ندارد.

عیسی آل کثیر

آل کثیر امیدوار بود تا با پایان روند بهبودش قراردادش را تمدید کند اما با جذب دیاباته دیگر این امکان وجود ندارد تا بدین ترتیب ماجرای او و پرسپولیس به پایان برسد.

مقصد عیسی آل کثیر کجاست؟

آل کثیر ابتدای لیگ بیستم با قراردادی به مدت دو فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد. با این حال از تراکتور به عنوان یکی از تیم هایی یاد می شود که با او وارد مذاکره شده است.

حال شنیده می شود عیسی آل‌کثیر مهاجم مصدوم سرخپوشان پایتخت به پیشنهاد باشگاه تراکتور پاسخ منفی داد و اعلام کرد در ایران فقط برای باشگاه پرسپولیس بازی خواهد کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...