چرا کونسیسائو با سرمربی اینتر دست نداد ؟

سرمربی تیم فوتبال پورتو در پایان بازی خانگی این تیم با میهمان ایتالیایی‌اش، با همتای خود در تیم اینتر دست نداد.
کدخبر (155196) | 24 اسفند 1401 | ساعت 11:30
0 127
چرا کونسیسائو با سرمربی اینتر دست نداد ؟
سرمربی تیم فوتبال پورتو در پایان بازی خانگی این تیم با میهمان ایتالیایی‌اش، با همتای خود در تیم اینتر دست نداد.

به گزارش سرخ نیوز، بازی تیم‌های فوتبال پورتو و اینتر در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با یکسری حواشی همراه بود. در شبی که نراتزوری پس از 12 سال موفق شد به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه پیدا کند، نزدیک به هزار هوادار اینتر اجازه ورود به ورزشگاه دراگائو را پیدا نکردند. گویا این گروه از تماشاگران برای اینکه بتوانند بازی را تماشا کنند اقدام به خرید بلیت‌های سکوی تیم میزبان کرده بودند و به همین دلیل هم از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری شد.

نشریه کوریره دلواسپورت در این مورد به نقل از یکی از مدیران باشگاه اینتر نوشته است: فکر و ذهن من درگیر نزدیک به هزار هواداری است که حتی با وجود خرید بلیت خارج از استادیوم ماندند. این اتفاقی غیرمنتظره بود و مسلماً ما در اعتراض به آن به یوفا شکایت خواهیم کرد تا تصویری واضح از آنچه رخ داده است، داشته باشد. من فیلمی از خانواده‌هایی دیدم که بیرون ورزشگاه مانده بودند. کودکانی را دیدم که به شوق دیدن بازی از ایتالیا آمده بودند و به خاطر اینکه نمی‌توانستند وارد ورزشگاه شوند، گریه می‌کردند. فوتبال باید نماد اتحاد و لذت باشد. این بازی می‌توانست یک شب فوق‌العاده را برای آنها بسازد، اما در عوض فصلی تلخ را رقم زد.

دومین اتفاق جنجالی که در حاشیه بازی اینتر و پورتو رخ داد، بی‌اعتنایی سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو به تلاش همتایش سیمونه اینزاگی برای دست دادن با او در انتهای بازی بود. سرمربی نماینده پرتغال در انتهای بازی به شدت ناراضی و عصبانی به نظر می‌رسید و در انتهای بازی هم با سرمربی فعلی تیم سابق خود دست نداد. در این میان اما نشریه کوریره دلواسپورت دلیل جالبی برای این اتفاق ذکر کرده و نوشته است که این اتفاق سهوی بوده و کونسیسائو متوجه نزدیک شدن اینزاگی به او نشده است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...