گل محمدی: برد را به ترابی تقدیم می کنم | سرخ نیوز

گل محمدی: برد را به ترابی تقدیم می کنم

سرمربی پرسپولیس گفت: گلی که در نیمه اول زدیم درست بود و داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد.
کدخبر (67522) | 19 شهریور 1401 | ساعت 20:04
0 6
گل محمدی: برد را به ترابی تقدیم می کنم
سرمربی پرسپولیس گفت: گلی که در نیمه اول زدیم درست بود و داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد.

به گزارش سرخ نیوز، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برتری مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته ششم لیگ برتر، در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی امروز جذاب و دیدنی بود. هر کسی بازی را دید از آن لذت برد. هر دو تیم فوتبال رو به جلویی را ارائه دادند. در نیمه اول تیم مسجدسلیمان بازی بهتری انجام داد. بعد از گلی که خوردیم هیجانی بازی کردیم و توپ‌های زیادی از دست دادیم.

وی ادامه داد:همین  توپ‌ها منجر به ضدحملات حریف شد و حتی می‌توانستند گل دوم را بخوریم. به نظرم گلی که در نیمه اول زدیم درست بود و حتی داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. کارشناسان داوری بهتر در این زمینه حرف می زنند. در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم. حریف مقداری بی‌تجربه بود، اما ما هم بازی را در نیمه دوم خیلی خوب شروع کردیم. توانستیم از موقعیت هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: از لوکادیا به عنوان یک بازیکن حرفه ای تشکر می کنم که خیلی خوب خودش را نشان داد و زحمات بچه ها به ثمر رسید. می توانستیم گل سوم را هم بزنیم. این برد را به بچه های تیم تبریک می گویم چون بازی کردن در این شرایط آب و هوایی اینجا سخت بود. چمن ورزشگاه هم بلند بود و اینکه چرا تیم های مقابل پرسپولیس خیلی خودجوش چمن ورزشگاه شان بلند می شود جای تعجب دارد. در هر صورت فکر می کنم این 3 امتیاز خیلی شیرین بود و این برد را به هواداران و مهدی ترابی که امروز تولدش بود تقدیم می کنیم. او لحظات خوبی برای تیم ما ساخته است.

گل‌محمدی در خصوص داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان هم افزود: در نیمه اول احساس کردم پنالتی به سود ما گرفته نشد و گلی که زدیم هم درست بود. به مهدوی و همکارانش خدا قوت می گویم. بازی سنگینی برای قضاوت بود و از آنها تشکر می کنم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...